Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Milline on parim papagoi 11 aastasele?

Go down 
+2
tibu
meriliis99
6 posters
AutorTeade
meriliis99
Tibu
Tibu
meriliis99


Female
Linde : pole ühtegi
Postitusi : 3
Asukoht : Kuressaare,pihtla tee
Vanus : 24

Milline on parim papagoi 11 aastasele? Empty
PostitaminePealkiri: Milline on parim papagoi 11 aastasele?   Milline on parim papagoi 11 aastasele? Icon_minitimePüh 21 Nov 2010, 20:40

Mis papagoi on kõige parem 11 aastasele tüdrukule? Sõbranna sooviks osta papagoid, aga ta ei tea milline on kõige parem.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Milline on parim papagoi 11 aastasele? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on parim papagoi 11 aastasele?   Milline on parim papagoi 11 aastasele? Icon_minitimeEsm 22 Nov 2010, 09:39

Küsiks, milline on see laps, kellele papagoid tahetakse? Millilline ettekujutus on lapsel linnust kui sõbrast?
Lapsed on ju nii erinevad. Kõik oleneb, kuidas laps suhtub lindu. Kas ta austab sulelist kui isiksust? Kas laps on olemuselt rahulik ning leebe, kannatlik? Saab ta aru, et elusolendil on isiklik elu samuti, mida ei tohi ära võtta.

Kas lapsel on allergiaid tolmu või sulgede, linnu väljaheite suhtes?

Linnust saab siis toreda ja ohutu sõbra ning käelinnu, kui temaga tegeleval inimesel on omadused, mis tavaliselt lastel pole veel hästi välja kujunenud.

Kõige parem on lapsevanemal suleline võtta endale ja siis õpetada last linnuga tegelema. Pean silmas seda, et laps võib linnuga tegeleda vanema juhendusel.

NB: See on muidugi ainult minu arvamus.

Tagasi üles Go down
Papud2
Tibu
Tibu
Papud2


Female
Linde : 2
Postitusi : 1

Milline on parim papagoi 11 aastasele? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on parim papagoi 11 aastasele?   Milline on parim papagoi 11 aastasele? Icon_minitimeLaup 27 Nov 2010, 12:30

mul on kaks viirpapagoid ma olen küll 10 aastane
Tagasi üles Go down
kerlike98
Teismeline
Teismeline
kerlike98


Female
Linde : 1
Postitusi : 13
Asukoht : Kuressaare
Vanus : 26

Milline on parim papagoi 11 aastasele? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on parim papagoi 11 aastasele?   Milline on parim papagoi 11 aastasele? Icon_minitimeTeis 18 Jan 2011, 11:08

Minu arust sobiks esimeseks linnuks viirpapagoi,aga ma arvan,et ta vist korterisse ei sobi, sest ta laulab liiga valjult.
Tagasi üles Go down
http://www.papagoimaja.forum.co.ee/
Amadiin888
Noor Perepea
Noor Perepea
Amadiin888


Female
Linde : 3
Postitusi : 56
Asukoht : Tallinn

Milline on parim papagoi 11 aastasele? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on parim papagoi 11 aastasele?   Milline on parim papagoi 11 aastasele? Icon_minitimeKolm 11 Mai 2011, 16:40

Ehk sobiks amadiin kuna meil on amadiinid ja nemad väga kõva kära küll ei tee.
Tagasi üles Go down
nümfkakaduu123456789
Teismeline
Teismeline
nümfkakaduu123456789


Female
Linde : 3
Postitusi : 10
Asukoht : Tallinn

Milline on parim papagoi 11 aastasele? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on parim papagoi 11 aastasele?   Milline on parim papagoi 11 aastasele? Icon_minitimePüh 27 Nov 2011, 10:48

Ma arvan et esimesteks sobiksid väga hästi viirpapagoid ja nümfid. Mul on endal kodus 3 nümfkakaduud kuigi olen alles 11. Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Milline on parim papagoi 11 aastasele? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline on parim papagoi 11 aastasele?   Milline on parim papagoi 11 aastasele? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Milline on parim papagoi 11 aastasele?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Milline on papagoi kaka.
» Parim toit
» Kuu parim pilt!
» Kuidas saada papagoi puuri tagasi?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Käitumine, trikid ja nende õpetamine-
Hüppa: