Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Palju õnne sünnipäevaks Papagoimaja! + Aasta liige 2010

Go down 
AutorTeade
Henri
Administraator
Administraator
Henri


Male
Postitusi : 498
Asukoht : Tartu lähedal
Vanus : 28

Palju õnne sünnipäevaks Papagoimaja! + Aasta liige 2010 Empty
28102010
PostitaminePalju õnne sünnipäevaks Papagoimaja! + Aasta liige 2010

Täpselt 2 nädalat tagasi sai Papagoimaja foorum 3 aastat vanaks. Kuid miks ei toimunud siis mingit tähistamist?
Kuna ajad on kiired olnud, siis otsustasin, et viin Papagoimaja sünnipäeva tähistamise sügisvaheajale.
Aasta ajaga on Papagoimajas palju juhtunud: kujundus, sotsiaalvõrgustikud, raamatukogu, kogu foorumi sisu ja alafoorumite ümberpaigutamine jne.
Aasta ajaga on tekkinud uusi:
* postitusi 1641
* teemasid 296
* kasutajaid 137

Praegu üritan transportida ja toimetada kõik artiklid artiklitekogust Papagoimaja foorumisse "Raamatukogu". Samuti vajab veel redigeerimist facebookiga seotud funktsioonid, mis veidi tõrguvad.
Üldiselt on minu meelest järjekordne aasta Papagoimajaga möödunud rõõmsalt ning loodan, et üha rohkem inimesi leiab vajaliku informatsiooni Papagoimajast ning, et keegi, kellel kodus on lemmiklind, ei jääks oma linnu probleemidega hätta ning leiaks lahenduse Papagoimaja foorumist. Ning see ongi minu soov järgmiseks aastaks.

Palju õnne sünnipäevaks Papagoimaja!

Palju õnne sünnipäevaks Papagoimaja! + Aasta liige 2010 Ouw0he

Jätkates eelmise aasta vaikselt välja kujunevat traditsiooni, kuulutan välja ka see aasta Aasta liikme. Seekord siis Aasta liige 2010. Aasta liige on inimene, kes on foorumis abivalmis ning püüab teiste kasutajate probleemidele vastust leida. Ta ei pea olema päev läbi foorumis, kuid kui ta siia satub, ei lahku ta endast jälge jätmata.
See aasta on see kasutaja, kes aktiivselt ja osavõtlikult foorumi tegemistesse ennast kaasab Pille!
Soovin sulle palju rõõmu, jõudu ja jaksu leida oma argipäevastes tegemistes energiat ka Papagoimajja kiigata!
Tagasi üles Go down
https://papagoimaja.forum.co.ee
Share this post on: reddit

Palju õnne sünnipäevaks Papagoimaja! + Aasta liige 2010 :: Comments

Palju õnne 3.aastasele Papagoimajale!!!

Papagoimaja on väga vajalik ja mul on hea meel et ta juba olemas oli enne, kui mina omale lemmikuteks papagoid koju tõin ja otsisin kohta ning inimesi kes aitavd leida mu küsimustele vastuseid. Olen saanud siit palju abi ja ideid, siin on väga abivalmid ja südamlikud inimesed. Rõõmuga aitan kui oskan või midagi huvitavat leian.
Aitäh!

Edu Papagoimajale jätkuvateks aastateks Smile
 

Palju õnne sünnipäevaks Papagoimaja! + Aasta liige 2010

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Papagoimaja 2 aastat
» Facebook: Papagoimaja twitteris

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Foorumi teated-
Hüppa: