Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Papagoid rokutavad !

Go down 
5 posters
AutorTeade
Annykas:)
Pesamuna
Pesamuna
Annykas:)


Female
Linde : 2
Postitusi : 6
Asukoht : Vändra
Vanus : 27

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimePüh 02 Mai 2010, 14:08

Mul on selline probleem , et papagoid ajavad kõik toidu kestad maha . Igapäev on põrand kestasid täis .Papagoid rokutavad ! Icon_mad Kas keegi teaks midagi , mis selle vastu aitab , ?? Ükskõik mida ....Papagoid rokutavad ! Confused
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimePüh 02 Mai 2010, 14:38

Muret tekitab Sinu suhtumine, kulla Annykas. Mõistetav mingil määral, oled noor ja ebaküps, kui ei teadnud enne papagoide hoolduse kohustustest midagi. Muide, ma ei kurjusta, mul on hea meel et oma küsimuse esitasid, tulevikus uued lugejad saavad teada, mis toimub. Küllap neid kodusid on ka, kus papgoid on halbadesse tingimustesse surutud, ikka et inimestel mugavam oleks ja vähem vaeva, ignoreerides lemmiku vajadusi ja eripära. Mina ostsin spetsiaalselt, ligi 30.- maksis, väike tihedate harjastega hari ja kühvel (sest ma ei viitsi tolmuimejaga jännata iga päev-need juhtmed ja torud). Pühkima pead ikka Sina või Su vanemad, papagoid seda tegema ei hakka.
Peaasi et linnud terved Smile


Viimati muutis seda Pille (Püh 02 Mai 2010, 14:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Annykas:)
Pesamuna
Pesamuna
Annykas:)


Female
Linde : 2
Postitusi : 6
Asukoht : Vändra
Vanus : 27

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimePüh 02 Mai 2010, 14:49

Ma tean seda , ja teen seda päevas kolm korda , aga ma küsida ju ikkagi võib ???
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimePüh 02 Mai 2010, 15:03

Sorry, lihvisin oma vastust detailsemaks oma nägemusest, Sa vahepeal jõudsid juba vastata kui mina alles muutsin esialgset postitust.
Tagasi üles Go down
Annykas:)
Pesamuna
Pesamuna
Annykas:)


Female
Linde : 2
Postitusi : 6
Asukoht : Vändra
Vanus : 27

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimePüh 02 Mai 2010, 20:34

ma teen tolmuimejaga , ja see tüütab äera , koguaeg teha , ja sellepärast ma küsisingi , et äkki saab mõne asja ette panna vms . Aga ma panin puuri ääre külge paberid ette , sodi on ikkagist vähem =)
Tagasi üles Go down
Annykas:)
Pesamuna
Pesamuna
Annykas:)


Female
Linde : 2
Postitusi : 6
Asukoht : Vändra
Vanus : 27

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimePüh 02 Mai 2010, 20:36

Aga ma olen õnnelik , et mul on võimalus papagoisid pidada , ja see sodi selle kõrvalt on tühi asi !!
Tagasi üles Go down
Henri
Administraator
Administraator
Henri


Male
Postitusi : 498
Asukoht : Tartu lähedal
Vanus : 28

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimePüh 02 Mai 2010, 22:41

Üks lahendus mida osavamad ja hakkajad võivad teha on teha puuri aluse juurde selline asjandus nagu siin pildil: Papagoid rokutavad ! Ax04k8
Puuri isetegemisel või ostmisel (kui on selline valikuvõimalus, mida eesti poodides siiski väga harva juhtub olema) soovitaksingi lähtuda sellest, kui palju prahti puurist välja hakkab lendama, kui papagoi sööb ja lendab. Suurematel puuridel on nö. disainerid selle mure peale mõelnud ja seda arvesse võtnud (nagu ka ülalolevalt pildilt näha).
Tagasi üles Go down
https://papagoimaja.forum.co.ee
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimeEsm 03 Mai 2010, 10:16

Võib panna ka papi alla äärde. Muidugi näritakse see ajapikku ära. Minul on puurile tehtud 15cm äär.
Tagasi üles Go down
TheAngelAicha
Teismeline
Teismeline
TheAngelAicha


Female
Linde : 1
Postitusi : 11
Vanus : 35

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimeKolm 14 Nov 2012, 14:48

Mul on sur ümmarguse põhjaga puur, ostsin selle alla lisaks suurema kandiku, kui lind liivaga tuuseldab siis ei lähe see põrandale, toidukauss on meil sügav ja amadiin mahub sinna sisse sööma, õnneks toit ei lange puurist välja. Küll aga uduselekesi on põrandal Very Happy
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitimeKolm 14 Nov 2012, 15:17

Olen ise kogenud, et mida suurem puur, seda vähem prahti toas. Kuskilt on meelde jäänud, et keegi tegi iseehitatud puuri poolenisti klaasist või pleksiklaasist.

Mida väiksema võrgusilmaga võrk puuril on, seda rohkem jääb sulgi puuri.

Minul on lindude toidutopsid puuripõrandale pandud. Seemnekestad jäävad kõik puuri. Muidugi pole igas puuris see võimalik. Aga on olemas toidutopse, mis on külgedelt ja pealt suletud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Papagoid rokutavad ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoid rokutavad !   Papagoid rokutavad ! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Papagoid rokutavad !
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Papagoid
» Kass ja papagoi
» Kas papagoid suplevad?
» Suitsetajad ja papagoid.
» Meie papagoid!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Toitumine ning muu toiduga kaasnev-
Hüppa: