Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kuidas poegi saada?

Go down 
+6
pepe7
Birgit
papagoike1
Sigrid
Henri
SaluKat
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Kuidas poegi saada? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas poegi saada?   Kuidas poegi saada? - Page 2 Icon_minitimeReede 06 Juun 2008, 15:13

First topic message reminder :

Ma tahaks saada väikeseid viirukesi, aga ei tea mida selleks teha tuleb?
Kas keegi kogenum oskab rääkida?

Põhimõtteliselt on paar olemas ja pesakast puuri küljes. Emane vahest käib seal sees või istub selle ees oleva õrre peal. Aga tahaks ikkagi poegi. Kui nad oleksid umbes nädal või nii puuris, kas nad võiksid siis paarituda? Kui ma peegli ka ära võtan...PEEGLIGA ka üks jutt. isane nühib oma tagumikku vastu (kuubikujulise) peegli nurga. Kas see võib tähendada seda, et ta tahab paarituda? Kui ma selle ära võtan, kas nad võivad siis poegi teha?

Kas on midagi, mille järgi saab järeldada, et emane on "rase/tiine"?
Tagasi üles Go down

AutorTeade
Andu
Nooruk
Nooruk
Andu


Male
Linde : 2
Postitusi : 21
Asukoht : Saku
Vanus : 26

Kuidas poegi saada? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas poegi saada?   Kuidas poegi saada? - Page 2 Icon_minitimePüh 12 Dets 2010, 17:43

okei aitähh nõuande eest!
Tagasi üles Go down
Amadiin888
Noor Perepea
Noor Perepea
Amadiin888


Female
Linde : 3
Postitusi : 56
Asukoht : Tallinn

Kuidas poegi saada? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas poegi saada?   Kuidas poegi saada? - Page 2 Icon_minitimeNelj 12 Mai 2011, 20:04

Minu arust on sammuti et sinine on isane ja roheline on emane!
Tagasi üles Go down
RikiJaRoki
Pesamuna
Pesamuna
RikiJaRoki


Female
Linde : 2
Postitusi : 5
Asukoht : Tallinn
Vanus : 27

Kuidas poegi saada? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas poegi saada?   Kuidas poegi saada? - Page 2 Icon_minitimeTeis 14 Juun 2011, 19:48

Tere,mul sihuke küsimus,et kuidas lembelinnud poegi saaks?Riki ja Roki on ainult alati koos,et kas nad varsti,siis paarituvad mulle tundub,et nad ülepea jalatallani armunud,et kas selleks ka muidu pesakast peab olema?
Tagasi üles Go down
https://www.youtube.com/user/TheDemonBudgie?feature=mhee
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kuidas poegi saada? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas poegi saada?   Kuidas poegi saada? - Page 2 Icon_minitimeTeis 14 Juun 2011, 20:13

Oled kindel, et nad on emane ja isane ning pole õde ja vend?
Tagasi üles Go down
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

Kuidas poegi saada? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas poegi saada?   Kuidas poegi saada? - Page 2 Icon_minitimeKolm 15 Juun 2011, 12:36

Tähtis on teada ka lindude vanust! Lindude järglased on tibud. Linnukestele pole mõtet enne pesakasti panna kui pole näinud neid paaritumas!
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
Sponsored content





Kuidas poegi saada? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas poegi saada?   Kuidas poegi saada? - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuidas poegi saada?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kuidas saada papagoi puuri tagasi?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Pesakastist tibudeni-
Hüppa: