Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kanaarilinnud koos teiste lindudega.

Go down 
3 posters
AutorTeade
külaline
Külaline
Anonymous



Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitimeKolm 13 Mai 2009, 17:05

Milliste lindudega võib kanaarilinde ühes puuris pidada?
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitimePüh 17 Mai 2009, 22:01

Linnud kellega võib kanaarilinde koos pidada on amadiinid ja riisilinnud. Võibolla on veel, mina rohkem ei tea.
Minu kanaarikad elavad paar nädalat, koos nümfide ja viirpapagoidega. Kuigi jah, neil on suur, laeni ulatuv puur ja võimalus eest ära lennata, kui tekib vajadus. Üldiselt pole veel tülisi olnud. Mõnikord magavad nad viirpapagoide kõrval.


Viimati muutis seda tibu (Kolm 19 Aug 2009, 19:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
külaline
Külaline
Anonymous



Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitimeKolm 19 Aug 2009, 15:47

Ja nad siis tohivad olla koos viipapagoidega?
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitimeKolm 19 Aug 2009, 19:11

Kui on 2,5 m puur, siis jah. Vähemalt, minu linnud elavad sõbralikult koos.
Tagasi üles Go down
Canary
Pesamuna
Pesamuna
Canary


Female
Linde : 7
Postitusi : 7
Asukoht : Elva

Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitimeNelj 20 Aug 2009, 19:36

Kõik sõltub ilmselt puuri suurusest. Väikses puuris ei tohiks kanaarilindudega koos kasvatada viirpapagoisid, riisilinde (vägivaldsed kanaarilindude suhtes ) ega teisi suuremaid linde. Kanaarid sobivad kokku väikeste amadiinidega (nt. jaapani-amadiinid ).Kui panna kanaarisid kokku teiste lindudega, peaks puur olema keskmisest suurem. Poleks ka paha, kui puuril oleks eemaldatav vahesein. Siis on võimalus neid pesitsemise ajal eraldada.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitimeReede 21 Aug 2009, 12:08

Sain teada, et sebra-amadiinid on ka vägivaldsed ja agressiivsed, kuid kas nad kanaarikale midagi teevad, seda ma ei tea.
Tagasi üles Go down
Canary
Pesamuna
Pesamuna
Canary


Female
Linde : 7
Postitusi : 7
Asukoht : Elva

Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitimeReede 21 Aug 2009, 18:22

Minu tuttaval elasid kunagi kanaarid ja sebrad koos ühes suures puuris. Minuteada tal nendega probleeme ei olnud. Kuid väiksesse puuri ma neid vist kokku panna ei julgeks.

Ma arvan , et kõik sebrad ei ole kurjad. Mõni räägib ka, et kanaarid on kurjad aga mina ei ole selliseid veel kohanud.
Minu kanaarid on küll hea iseloomuga.

Igal linnul oma iseloom.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitimeEsm 30 Nov 2009, 23:27

Mul on juba mitu kuud kanaarikad elanud koos sebra-amadiinide, jaapani-amadiinide, nümfide ja viirudega. Pole probleemi. No jah, puur on suur. Isane sebra ajas üks õhtu emast kanaarilindu taga, kuid rohkem ma näinud ei ole.
Tagasi üles Go down
sirpe
Nooruk
Nooruk
sirpe


Male
Linde : 100 või rohkem
Postitusi : 26
Asukoht : Pärnumaa
Vanus : 65

Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitimeKolm 04 Jan 2012, 22:09

Kanaaridega sobivad ka teemantuvid ja hiina kääbusvutid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanaarilinnud koos teiste lindudega.   Kanaarilinnud koos teiste lindudega. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kanaarilinnud koos teiste lindudega.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rosellad koos teiste lindudega.
» Viirpapagoid koos teiste liikidega.
» Kanaarilinnud surevad
» Viirpapagoid ja lembelinnud koos

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Liigid :: Papagoid ja kakaduud :: Kanaarilinnud-
Hüppa: