Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?

Go down 
4 posters
AutorTeade
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Empty
PostitaminePealkiri: Kes on teile, teie lemmiklind?   Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Icon_minitimeLaup 02 Mai 2009, 22:31

Tere! Hakkasin täna mõtlema, et kes on minu viirpapagoi minu jaoks. Ta ei ole mulle lemmikloomana, ta on palju rohkem. Niisiis, mõelge, milline oleks teie elu ilma lemmiklindudeta?

Minu elu oleks üsna nukker ja igav. Minu Tibu on minu jaoks väga kallis. Ta aitab mul igavusest üle saada ja temaga tegeledes väldin ma arvutit, mille taga istun ma igal võimalusel, kui muud teha pole. Niisiis, kui mul ei oleks lemmiklindu, oleksin ma täielik arvutisõltlane ja väga laisk inimene.
Tagasi üles Go down
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?   Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Icon_minitimePüh 03 Mai 2009, 14:56

Tänu oma Kekole sain ma üle oma kassi surmast (2. märts 2009 Sad). Mõnus on õppida, kui Keko laulab vaikselt ja tasa minu kõrval laulu. Hommikul on ta aga suurim kisakõri ja koolihommikutel äratuskell. Siis ta kohe sõna otseses mõttes lõugab nii kõvasti kui suudab Very Happy. Ta on mulle pereliige. Kõige toredam Smile
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?   Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Icon_minitimePüh 03 Mai 2009, 16:52

Jaa, mina ka tunnen oma viirut, kui pereliiget. Täiesti pereliikmena võtan teda Smile
Tagasi üles Go down
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?   Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Icon_minitimePüh 03 Mai 2009, 16:55

Ja pealegi elavad viirud ju kuni 10 aastat. Nii kaua saad temaga koos olla, tunned teda ju läbi ja lõhki. Ning tema tunneb Sind ka. Seega on ta 100% pereliige ja 100% parim sõber Smile
Tagasi üles Go down
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Empty
PostitaminePealkiri: Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?   Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Icon_minitimeNelj 07 Mai 2009, 16:24

Jah, just. Tekkis küsimus, et mis teeb justnimelt Sinu papagoi(d) nii eriliseks, et sa nendesse nii väga kiindunud oled ja igal päeval jälle nendega mängid ja tegeled?
Mina mõtlesin, et minu papa on mulle nii hea seltsiline, kes ei jäta mind iial üksi. Ta tahab minuga olla. Ja mulle väga meeldib temaga tegeleda. Tore on katsetada uusi toite (õunad, kurgid, banaanid, pirnid jm) ja vaadata kas talle see maitseb või ei võta ta seda suu sissegi Smile. Seda erilisust ei osakgi ma sõnadesse panna! Smile

Kirjutage ka teie selline väike ja mõnus jutt, tunnete kohe, et on palju parem olla Smile.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?   Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Icon_minitimeLaup 14 Nov 2009, 21:54

Mulle meeldivad mu linnud see pärast, et nad on väga targad. Sulelisi on tõeliselt põnev jälgida. Linnud suhtlevad minuga väga aktiivselt. Neil on oma iseloom ja uhkus...vaprus. Kui tekib ideaalne paar, siis on nende truudus ja armastus mõõtmatu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?   Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Icon_minitimeLaup 14 Nov 2009, 23:52

Tibuga tiesti nõus.
Lisaks veel, et nad on sulle ikka vahel väga truud...
Tagasi üles Go down
Kailike
Teismeline
Teismeline
Kailike


Female
Linde : 2
Postitusi : 12
Asukoht : Tartu
Vanus : 34

Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?   Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Icon_minitimeKolm 24 Veeb 2010, 10:21

Minu linnuke on mulle eriline, sest talle meeldib minuga olla, ta ei karda mind, teeb igasugu huvitavaid hääli. Vahest teeb selliseid asju, mida ma esimest korda näen.
igavesti huvitav lind!
Armas ka !
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?   Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Papagoi toa valgus
» Papagoi ei joo.
» Papagoi suri!
» Kass ja papagoi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Teised teemad lindudest-
Hüppa: