Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Viiru nühib oma nokka nagu hull.

Go down 
3 posters
AutorTeade
KadrijaKaiapapagoid
Noor Perepea
Noor Perepea
KadrijaKaiapapagoid


Linde : 2
Postitusi : 57
Vanus : 25

Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Empty
PostitaminePealkiri: Viiru nühib oma nokka nagu hull.    Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Icon_minitimePüh 20 Jan 2013, 17:31

Minu isane viiru nühib oma nokka nagu hull. Mida see peaks tähendama?
Seda teeb seda ka emane viiru aga mitte nii hullusti. Ootan vastust kõigilt kellel on sellise asjaga kogemusi.
Tagasi üles Go down
KadrijaKaiapapagoid
Noor Perepea
Noor Perepea
KadrijaKaiapapagoid


Linde : 2
Postitusi : 57
Vanus : 25

Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viiru nühib oma nokka nagu hull.    Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Icon_minitimeNelj 24 Jan 2013, 15:37

Pesa materjaliks on neil saepuru ja hein. Õrsi puhastame puhta kraani veega ja kuivatame WC paberiga. Aga nimelt see on kestnud juba paar nädalat. Kas oma kodu õunapuu oksad ka sobivad neile närimiseks?
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viiru nühib oma nokka nagu hull.    Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Icon_minitimeNelj 24 Jan 2013, 17:28

Oma kodu õunapuu oksad sobivad, kui puu on pestitsiidivaba hoitud mitu aastat.

Ma siiski tahaks veel peatude teie viirude nokamure juures. Ütled et paar nädalat on kestnud. Ja Su ühest postitusest sain teada, et pesakasti panite umbes 7.jaanuaril. Sees on saepuru ja hein. Olete te kindel, et materjal ei ole hallitama läinud!!?Mis hein see on, kust pärit? Samas, emane ei nühi nii hullusti aga kust Sa tead, kui pesas istub. Tema imuunsüsteem võib olla tugevam kui isasel, näiteks.

Aeg-ajalt peaks puuri ja õrsi desinfitseerima, sest puhta kraaniveega pestes võib siiski kogu kraam jääda, sobivate tingimuste korral, bakterite kasvulavaks. Võib minna hästi, et ei juhtu midagi, aga võib ka minna halvemini ja mingi seene- või hallituseidu on platsis. Hea on, et kuivatate, võibolla pole tõesti häda midagi, ma kõrvalseisjana ju ei tea teie olukorda hinnata.
Väga kange keemiaga jällegi peab olema ettevaatlik ja mõistlik.
Räägi oma vanematega.
Mina oskaksin soovitada üht võimalust, mis võiks igaks-juhuks majapidamises olla ja saaksite kasutada puuri puhastamisel.
http://www.bosse.ee/puhastusvahendid/simple-sudz.html - pasta, neis topsikutes, sobib paremini, sest ei lõhna. Pudel pihustiga on kange lõhnaga. Õpetus on kaasas ja lihtne kasutada, ei kulu palju.
Teine võimalus on helistada mõnele veterinaarile, kes lindudest teab.
Kui otsustate midagi teha, anna teada, kuidas lood edasi arenevad teie lindudega.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viiru nühib oma nokka nagu hull.    Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Icon_minitimeReede 25 Jan 2013, 09:59

Kas nokk näeb ilus välja?
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viiru nühib oma nokka nagu hull.    Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Icon_minitimeLaup 26 Jan 2013, 11:58

19.07.2012 postus:
KadrijaKaiapapagoid kirjutas:
Nad on küll pesakastis käinud me vaatsime. Aga see läks nats hallitama eile ja me võtsime selle ära. Varsti paneme uue põhja.
Minu küsimus, kas kasutate sama pesakasti? Selle sisemus on teil juba korra halvaks läinud ja kui materjal (hein, saepuru) on sama päritolu ning hoolduses pole arengut toimunud, siis mind paneks küll muretsema, et probleemi alge võib peituda siin. Mis sest et põhi on vahetatud.
Lindudel esineb hingamisteede haiguseid, mis saavad alguse hallitanud keskkonnast, ja hiljem ei pruugi niisama lihtsalt ise-enesest üle minna.
Need on minu mõtted, aga linnud on teie omad ja teie teate paremini, selge see, et ma ei tea ka kõiki asjaolusid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viiru nühib oma nokka nagu hull.    Viiru nühib oma nokka nagu hull.  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Viiru nühib oma nokka nagu hull.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Papagoi krigistab nokka
» Kakub sulgi
» Uue papagoi vanaga harjutamine
» Viiru hoiab tiiba kahtlaselt

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: