Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimeNelj 10 Mai 2012, 22:24

First topic message reminder :

Mul on selline mure, et mul on kaks nümfi ja neil on munad ja mul on ka palju küsimusi nende kohta. Kui kaua nümf haudub? Kuidas muna seest ära kuivab? Mitu muna tuleb emasel nümfil kui on näiteks viljastamata munad? Pesakast on olemas, pesas viis muna aga ikka üks muna välja munetud? Õhtu paiku leitsin pesast väljas muna, vaatasin läbi valgustuse, et muna on seest nagu kuivanud ja koksisin selle katki ja oligi. Esimese munast on juba jäänud 27 päeva, siis sellest ei tule midagi vist või mis te arvate? Teisest munast on läinud 23 päeva kas sellest tuleb veel midagi? Palun aidake! Ennem oli kuus muna aga kui üks kuivanud oli siis on viis muna.

Eile tuli neil kuues muna ja kuivanud muna avastasin ka eile ja mul on ikka selle soo määramisega muresid.

Pealkiri parandatud/29.08.14/Pille.
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/

AutorTeade
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimeLaup 17 Nov 2012, 15:54

Kas nümfkakaduu võib muneda kaks muna päevas, sest meil 2 korda nii juhtunud et pesas on tulnud juurde korraga kaks muna. me ei usu et teine munes pessa sest tema on meil sale ja all poolt ka aga teine kes meil muneb on paks altpoolt ja hetkel on meil 8 muna pesas. Neid mune tuleb veel juurde. Kas kaks emast võib ühte pessa muneda? Enne oli neil aasta alguses munad ja neid oli kokku üheksa. Nendest ei tulnud midagi välja. Nüüd ei tea kas tuleb munadest kedagi või ei.
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimeLaup 17 Nov 2012, 22:05

Ei julge öelda et see on võimatu, et üks kakaduu muneb päeva jooksul 2 muna, kuid ma pole kuulnud, et selliseid asju juhtub. Seega kaldun arvama, et munevad Sul mõlemad nümfkakaduud, nad võivad seda teha ühte pessa küll, selle üle ma üldse ei imesta.
Munad on kõik kõva koorega(mitte nahksed, ehk pehme ümbrisega)?
Juhul kui ikkagi tõesti ainult üks muneb 2.tk päevas ja kokku palju, siis on tema tervis ohus, kaltsiumi defitsiit on oi kui kiire tulema.
Tagasi üles Go down
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimePüh 18 Nov 2012, 11:23

Võibolla munevadki mõlemad, ma ei tea sest ma vaatasin muna ja veresooni ka pole näha Sad .
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimePüh 18 Nov 2012, 11:38

Jah, kui Sa korralikult mune läbi valgustasid ja veresooni näha pole, siis on teie linnud mõlemad munejad emased ja pesakasti võiks ära võtta. Selle puudumine ei takista neid edasi munemast...., kuid munevad linnud vajavad väga head toitmist, mis kaltsiumikadu korvaks, et nad endale asjatult liiga ei teeks.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimePüh 18 Nov 2012, 13:16

Kunagi oli mul emane nümf, kes munes päevas kaks muna.
Nümfil on mune kurnas 4-7. Kui sul seal tunduvalt rohkem mune on siis arvan samuti, et mõlemad linnud munevad. Kas mõlemad käivad korralikult haudumas? Kui ei käi ja munad viljastamata, siis võid ju prooviks panna linnud eraldi puuri. Siis on näha, kas mõlemad munevad.
Tagasi üles Go down
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimePüh 18 Nov 2012, 14:15

Nad hauduvad väga korralikult. Ma olen jälginud et muneja tagumik on punane ja see tähendab et tema munes. Mõlemad hauvad kordamööda ja vahest ka koos, kui nad koos on siis vahest kammivad üksteist.Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Ht8m53                                                  
munejaKas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Wja0yw

Teine nümfKas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 501lcn
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimePüh 18 Nov 2012, 20:00

Oiii aga need linnud on mõlemad emased ju Very Happy
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimePüh 18 Nov 2012, 21:05

Kaks nümfi, kes on ühest soost võivad paari moodustada. Üks võtab üle vastassugupoole rolli. Hall nägu ja vöödiline sabaalune on emase linnu või nümfitite tunnus.

Sa puhu viljastamata muna tühjaks, saad nii selle endale mälestuseks jätta. Smile

Kui sa kunagi isase nümfi saad, siis tee selline pesakast kus on natuke rohkem pime ja alumine serv veidi kõrgem. Siis tibud ei lähe pesast välja kakerdama. Pimedat pesa on vaja, et tibude silmad normaalselt areneks.
Tagasi üles Go down
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitimeEsm 19 Nov 2012, 15:42

Olgu, siis on vist jah kaks emast. Pesa peaks jah uue tegema. Aitähhh abi eest!!! Ma mõtlesin ka et jätan munad mälestuseks. Smile
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/
Sponsored content





Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?   Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos? - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kas 2 emast nümfkakaduud munevad koos?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mis soost linnud koos?
» Vanemad koos poegadega
» Paaritumine
» Kaks isast koos.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Pesakastist tibudeni-
Hüppa: