Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Lehvitab tiibu.

Go down 
+2
gr33n
KKatsa
6 posters
AutorTeade
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimePüh 03 Mai 2009, 18:42

Panin tähele, et minu viirukas teeb väga imelikku asja. Istub oma õrrel ja siis järsku nagu jalad hoiad nii tugevasti õrte küljes kinni ja ise soputab tiibu nii tugevasti et tõuseb või koos õrrega lendu. Siis järsku laseb jalad lahti ja lendab jalgupidi teise puuri seina külge kinni. Ja siis kordab tegevust. On see uus "lahe" mäng või miks ta nii teeb?
Tagasi üles Go down
gr33n
Pesaehitaja
Pesaehitaja
gr33n


Female
Linde : 1
Postitusi : 43
Vanus : 31

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimePüh 03 Mai 2009, 19:29

Kusjuures olen märganud et ka minu Viiru teeb nii. Tahaks ka teada, et miks jne.!
Tagasi üles Go down
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimePüh 03 Mai 2009, 19:36

Mm, kui mõlemate viirud teevad siis vast midagi tõsist ei ole.
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimePüh 03 Mai 2009, 23:21

Ei ole see midagi tõsist. Täiesti tavaline. Ka minu viirud on niiviisi teinud. Nad nö. ringutavad või lehvitavad tiibu. Näiteks hommikuti. Peale sulgede puhastamist ja enda sügamist võivad nad samuti nii teha. Ja kui nad puurist välja ei saa, aga lennata tahavad, siis samuti Smile.
Tagasi üles Go down
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimeEsm 04 Mai 2009, 07:34

Ma vaatasin ka, et tundub selline ringutamise moodi tegevus. Suured tänud, Salukat. Olen nüüd paljurahulikum Smile
Tagasi üles Go down
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Kohapeal lendamine.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimeTeis 27 Okt 2009, 10:29

Minu isane kaeluspapagoi Stjopa kelle ma sain 3 kuud tagasi ühelt inimeselt kellel polnud aega temaga tegeleda . Probleem on selline et ta lendab vahepeal keset puuri kohapeal . Ma pole seda kellegi teise papagoil märganud . Kas see on mingi probleem ? Võiblolla on asi selles et ta on üksi , aga ma peaksin saama võibolla paari nädala pärast hele - sinise kaeluspapagoi emas . Palun vastake.

Palun ärge lisage pealkirja värviks punast värvi, see on mõeldud tähtsamate teadete jaoks. Teema värvimisest saate lugeda SIIN!
Palun ärge kirjutage kogu teksti rasvase (b) kirjaga!

Henri
Tagasi üles Go down
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimeTeis 27 Okt 2009, 12:23

Minu viirpapagoid teevad samamoodi,arvan et treenivad tiibu.Mina siin probleemi ei näe.
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
Henri
Administraator
Administraator
Henri


Male
Postitusi : 498
Asukoht : Tartu lähedal
Vanus : 28

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimeTeis 27 Okt 2009, 17:11

Ka minu lembelinnud teevad seda vahetevahel. Kui tihti Te teda puurist välja lasete? Minu linnud teevad seda tavaliselt siis, kui mul pole olnud aega neid tuppa lendama lasta.
Tagasi üles Go down
https://papagoimaja.forum.co.ee
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimeTeis 27 Okt 2009, 18:47

Ma olen ühe korra teda lendama lasknud . Siis ta lendas vastu akent ja mu ema püüdis ta kinni ja pani puuri . Järgmine kord katame me akna linaga kinni aga kas lambi pab ka kinni katma kui ma põlema panen sest muidu läheb pimedaks ?? Aitäh .
Tagasi üles Go down
Henri
Administraator
Administraator
Henri


Male
Postitusi : 498
Asukoht : Tartu lähedal
Vanus : 28

Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitimeTeis 27 Okt 2009, 22:05

Tulles tagasi algse probleemi juurde, leian et Sinu lind üritab puuris lihtsalt ennast kas siis vormis hoida või tiibu sirutada. Midagi halba selles ei ole.
Tagasi üles Go down
https://papagoimaja.forum.co.ee
Sponsored content





Lehvitab tiibu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lehvitab tiibu.   Lehvitab tiibu. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lehvitab tiibu.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Käitumine, trikid ja nende õpetamine-
Hüppa: