Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Nimi.

Go down 
4 posters
AutorTeade
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Nimi. Empty
PostitaminePealkiri: Nimi.   Nimi. Icon_minitimePüh 03 Mai 2009, 17:34

Kuidas on teie papagoid endale nime saanud? Minul oli enne papagoi saamist nimi mõeldud, kuid kui papagoid nägin siis tundus kohe, et no see nimi ei sobi kohe üldse! siis vaatasime emaga netis nimesid ja nimeks panime Kiko. Pärast aga hakkasime kutsuma kõik teda Kekoks. Very Happy Nüüd siis ongi ta Keko.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Nimi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimi.   Nimi. Icon_minitimePüh 03 Mai 2009, 17:44

Mustu sai musta noka otsa järgi; Killule pani 1 a vana laps nime ( hakkas teda lihtsalt Killuks kutsuma); Pisike sai selle järgi, et on kõige pisem; Tuvile oli nimi pandud juba, kui ta saime; Robert on lihtsalt mehine ilus nimi.
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Nimi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimi.   Nimi. Icon_minitimeKolm 23 Sept 2009, 14:48

Minu Tibu sai omale nime lihtsalt niiviisi, et kui ma ta koju viisin ja puuri panin ja teda vaatasin, nägi ta üsna teistsugune välja. Silmad olid natuke suuremad, kui vanal linnul ja ta oli armas. Hüüdsin teda kogu aeg Tibuks ning lõpuks ei hakanudki talle nime mõtlema ja jäi Tibu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Nimi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimi.   Nimi. Icon_minitimeEsm 19 Okt 2009, 17:39

Mina vatasin oma isasele viirule otsa. Ta oli lumivalge ja tal on üks sinine laik seljal mida ainult elnnates näeb. Ta oli nii Fairo moodi.
Tagasi üles Go down
Amadiin888
Noor Perepea
Noor Perepea
Amadiin888


Female
Linde : 3
Postitusi : 56
Asukoht : Tallinn

Nimi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimi.   Nimi. Icon_minitimeNelj 12 Mai 2011, 09:29

Minu isane amadiin sai nime nimodi et kui ma vaatasin talle otsa oli ta väga Viiru moodi ja nii ta siis saigi endale nimeks Viiru. Ja emane lind sai nime nimodi et ta ei laulnud vaid siutsus ja siis saigi ta nimeks Siuts. Ning nende poeg sai nime nimodi et ta oli lihtsalt väga Jako moodi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nimi. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nimi.   Nimi. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nimi.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Teised teemad lindudest-
Hüppa: