Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Uuendused & Facebook

Go down 
AutorTeade
Henri
Administraator
Administraator
Henri


Male
Postitusi : 498
Asukoht : Tartu lähedal
Vanus : 28

Uuendused & Facebook Empty
07042010
PostitamineUuendused & Facebook

Käes on aprillikuu ning Papagoimaja on muutnud oma kujunduse kevadiselt rohelisemaks. Peale kujunduse muutmise olen teinud enam-vähem korda Galerii ning Artiklite leheküljed ning lisanud alafoorumite juurde artiklite lingid mis selle teemaga seostuvad. Ka partnereid on meil vaikselt juurde lisandunud:
Uuendused & Facebook Mhucsz Pisiloomad - noor foorum pisiloomade omanikele, kes soovivad suhelda ning küsida abi oma lemmiku teemadel.

Uuendused & Facebook Nt4qv Lemmiklooma Maailm e-pood - kõikidele lemmikloomadele palju huvitavat ja head kraami saab just sealt!

Uuendused & Facebook Mmrlt0 Papagoi.ee - Eesti esimese linnutreeneri verivärske koduleht, kust saab infot tema teenuste ja ka erinevate papagoide kohta. Linnutreenerist on artikkel ka apriilikuu "Lemmiku" ajakirjas!

Eilsest saadik on võimalus hakata Papagoimaja tegemisi jälgima Facebookis ning liituda Papagoimaja fänninimekirjaga. Loodan, et facebookis olev info hakkab tihedalt uuenema ning, et kõigil on seda hea vaadata.
_______________________________________________

Loodan siiralt, et kõigile meeldivad üleval kirjapandud uuendused.

HenriUuendused & Facebook Icon_smile
Tagasi üles Go down
https://papagoimaja.forum.co.ee
Share this post on: reddit

Uuendused & Facebook :: Comments

Pille
Re: Uuendused & Facebook
Postitamine Kolm 07 Apr 2010, 18:02 by Pille
Loodan, et facebookis olev info hakkab tihedalt uuenema ning, et kõigil on seda hea vaadata.
_______________________________________________

Mul küsimus, mis võib näida, justkui oleksin jääaega kinni jäänud, kuid häda ei anna häbeneda. Olen sihilikult vältinud facebooki liitumisest (sest see arvuti taga istumine on ilma selletagi nagu nuhtlus ja ajaraisk, püüan teha ainult seda mis mind huvitab ja info hankimiseks) Tegelikult aga ma pole kursis, kas ma jään millestki väärtuslikust seetõttu ilma et ei liitu? Just tsiteeritud lõigule viidates...
Henri
Re: Uuendused & Facebook
Postitamine Kolm 07 Apr 2010, 20:03 by Henri
Eks see Facebook ole mõeldud jah nooremale generatsioonile (maffia mängud, aiandus mängud jne.), kuid saad ka suhelda teiste inimestega ning näha, mis nad teevad. Samamoodi on ka erinevate firmade ja äridega - saad vaadata mis nad teevad. Papagoimaja küll nüüd äri või nö. business ei ole, kuid sealt on hea jälgida Papagoimaja tegemisi.
Facebookiga liituda ainult selleks, et Papagoimaja fänniks hakata ei oleks vist väga mõtekas, kuid eks inimene ise tea.
Kui ei liitu, siis millestki väga olulisest nüüd ilma ka ei jää. Pealegi ei pea olema ju kasutaja, et sealset infot jälgida. Lihtsalt fänniks hakata ei saa.

Veidi teemast väljas, aga minu arvates ei ole mingil juhul jäänud inimene jääaega, kui ta Facebookiga tegemist ei tee või ei tea sellest mõhkugi. Juba see on näitaja, et inimene oskab arvutit lahti teha ja Papagoimaja.forum.co.ee internetibrauserisse sisse toksida. Uuendused & Facebook Icon_wink Smile
Re: Uuendused & Facebook
Postitamine  by Sponsored content
 

Uuendused & Facebook

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Facebook: Papagoimaja twitteris

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Foorumi teated-
Hüppa: