PealehtPealeht  GaleriiGalerii  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 Teade & Märgitud/Kleeps 
03042010

 Tähtis:

Õigekiri

Mõned reeglid ja soovitused:

1. Lause algab suure tähega.
2. Lause lõppeb kas punkti(.), hüüu-(!) või küsimärgiga(?) vastavalt sisust. 3. Pärast punkti, hüüumärki, küsimärki ja koma tuleb tühik ning siis uus kirjamärk! Tänan tõesti, et mind aitasite. Teema lukku!
3. Internetis kirjutamine suurte tähtedega on ebaviisakas ning tähendab karjumisega.
4. Lühikesed postitused foorumis ei ole teema algatajale vajalikud. Kui teema algataja teatab millestki, siis on ebaviisakas vastata: lahe, cool, norm, jasiis?,...
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 3368
14102007

 Tähtis:

Foorumi reeglid

See foorum on kõikidele kellel on kodus lemmiklind või kavatseb seda peagi teha. Registreerudes Papagoimaja kasutajaks saate rääkida oma lindudest, abi paluda teistelt linnukasvatajatelt ning vastata teiste muredele.

Kui otsustate registreeruda Papagoimaja kasutajaks:

¤ Registreerudes peate panema oma toimiva e-posti aadressi. Kui te oma e-posti aadressi ei pane ei sa te ka registreeruda kuna edasised juhtnöörid saadetakse sellele e-posti aadressile mis te registreerudes sinna lahtrisse panite.

¤ Kui te olete registreerunud Papagoimaja kasutajaks...
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 10001
28102010


Mõelda vaid, juba 3 aastat Papagoimaja foorumi asutamisest...
Täpselt 2 nädalat tagasi sai Papagoimaja foorum 3 aastat vanaks. Kuid miks ei toimunud siis mingit tähistamist?
Kuna ajad on kiired olnud, siis otsustasin, et viin Papagoimaja sünnipäeva tähistamise sügisvaheajale.
Aasta ajaga on Papagoimajas palju juhtunud: kujundus, sotsiaalvõrgustikud, raamatukogu, kogu foorumi sisu ja alafoorumite ümberpaigutamine jne.
Aasta ajaga on tekkinud uusi:
* postitusi 1641
* teemasid 296
* kasutajaid 137

Praegu üritan transportida ja toimetada kõik artiklid artiklitekogust Papagoimaja foorumisse "Raamatukogu"....
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 2204
25102010

Tähelepanelikumad meist on tõenäoliselt juba märganud, et Papagoimajja saab nüüd sisse logida ka facebooki kasutajaga. Ainult, et hetkel see funktsioon ei tööta.

Kuid juba praegu saate oma Papagoimaja kasutaja facebooki kasutajaga nö. ära ühendada valides menüüst "muuda profiili" -> sealt "eelistused" ning "Associate your Facebook account". Hiljem, kui facebooki sisselogimisnupp tööle hakkab, saate logida sisse facebooki kontoga. Ning kui olete oma Papagoimaja kasutaja facebookiga ära ühendanud, saate kutsuda ka sõpru Papagoimajaga liituma minnes: "muuda...
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 978
21082010

Ja ongi pildikonkursi hääletus läbi saanud. Esmalt sooviksin tänada kõiki piltide saatjaid ja kasutajaid, kes andsid oma panuse parima pildi valimisel.

Nüüd siis lisahääletusest:
Kuna hääled jagunesid üsna ühtlaselt (3 pilti sai kaks häält ning 5 pilti ühe hääle), siis tuleb 2., 3. ja 4. koha väljaselgitamiseks korraldada lisahääletus. Hääletuses osalevad kõik need pildid, mis said 2 häält. Jällegi palun, et piltide autorid ei annaks hääli oma pildi poolt. Suur tänu!
 
by Henri - Comments: 2 - Vaatamisi: 1042
23072010


Anna oma hääl küsitlusse!
Foorumis on viimastel päevadel toimunud palju uuendusi ning kindlasti toimub lähiajal neid veelgi. Tahaksingi teada Sinu arvamust uutest foorumi kategooriatest-alafoorumitest ning muudest uuendustest.
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 1043
20072010

Tänasest on Papagoimaja kaetud uue värvikihiga. Seekordse põhivärvina olen kasutanud kollast ja rohelist. Valmis on meisterdatud ka uus logo, millele olen lisanud erinevate lindude kujutisi ning Papagoimaja uue nö. lööklause "Papagoidest pääsukesteni", mis peaks siis andma edasi seda, et peale papagoide räägitakse ja kirjutatakse siin foorumis ka kanaarilindudest, amadiinidest ja isegi on pääsukeste kohta tekkinud aja jooksul teemasid. Kindlasti ei jää see muutus lähiajal viimaseks, sest plaanis on teha suured ümberkorraldused ka foorumi kategooriates ja alafoorumites. Nagu aktiivsemad...
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 922
02072010

Äsja saabus teade, et Papagoimaja foorumi võõrustaja/ülevalhoidja Forumotion teeb sel laupäeval, 3. juulil kella 8.00 hommikul kuni 12.00'ni hooldustöid. Sellel ajal on foorumis liikumine aeglustunud, võib esineda nö. valgeid lehti (pildid ja tekstid ei lae ära) ning foorumile ligipääs võib samuti puududa.
Pärast hooldustöid peaks nende sõnul foorum kiiremaks minema.

Loodame kõike paremat.

Henri
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 1002
02072010

Täna valmisid siis uued ikoonid foorumi jaoks.
Heitke pilk peale:

Ahjaa, ennem kui teemast lahkute - Palun avaldage oma arvamust! Aitäh!

Uus teema:
Vasta teemale:
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 1416
29012010

Uued liikmed vaadake kõik profiili ja logi välja vahel olevat valikut Sõnumid. Sinna saavad teised kasutajad teile privaatsõnumeid saata kui neil midagi küsida või vaja on.
 
by Oliver - Comments: 1 - Vaatamisi: 1079
23062010


Tänasest alates on Papagoimaja foorumis uus moderaator Pille, kes hakkab modereerima Päeviku -, toitumise jm. sellega seonduva -, tervise - ja suurte lindude alafoorumeid.
Henri
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 905
23062010


Tsiteeritud uudis facebookist:

Tsiteerin: :
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 961
22062010 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 1020
11012010

 [ Küsitlus ]

Video

Lisasin ühe video lehe paremale allosasse (uuemate uudiste alla). Tahaksin küsida ka Teie arvamust, kas teile meeldib kui seal paikneb väike videonurk, mis aegajalt uueneb ning tutvustab põnevaid linnuliike või lahedaid lõike lindudest?
 
by Henri - Comments: 2 - Vaatamisi: 1372
11042010

Lisasin facebookis ilmuvad Papagoimaja uudised alla paremasse nurka Videonurga ja papagoide piltide slaidiprogrammi alla. Loodetavasti olete sellega rahul ning ka paremini kursis Papagoimajas toimuvaga.

Henri
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 989
07042010

Käes on aprillikuu ning Papagoimaja on muutnud oma kujunduse kevadiselt rohelisemaks. Peale kujunduse muutmise olen teinud enam-vähem korda Galerii ning Artiklite leheküljed ning lisanud alafoorumite juurde artiklite lingid mis selle teemaga seostuvad. Ka partnereid on meil vaikselt juurde lisandunud:
Pisiloomad - noor foorum pisiloomade omanikele, kes soovivad suhelda ning küsida abi oma lemmiku teemadel.

 
by Henri - Comments: 2 - Vaatamisi: 1251
31102009


Seoses praeguse vanemmoderaatori tibu koormuse suurenemisega otsib Papagoimaja uut aktiivset moderaatorit. Moderaator peaks olema piisavalt aktiivne (vähemalt 4 korda nädalas foorumis käima), tundma õigekirja ning tundma ka lindudest piisavalt.

Ootan pakkumisi kas privaatsõnumite teel või e-mailile: papagoi.maja@hot.ee .

Henri
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 1014
28102009

Minu lemmikud - on lahter Sinu profiilis kuhu
saad lisada oma lemmiku(te) pildi. Vaata et pilt väga suur ei oleks! Pildi maksumus on 100 punkti ning kui soovite pilti saada,
kirjutage siia teemasse oma soovist ja andke oma pildi link.
Pilte saate arvutist ülesse laadida siit: http://tinypic.com/ - sealt kopeerige kood ning kleepige oma postitusse. Juhul kui tekib raskusi pildi ülesse laadimisega, võtke minuga ühendust privaatsõnumite teel!
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 1043
14102009


Ja ongi Papagoimajal vanust juba 2 aastat.
Mis on selle aja jooksul toimunud Papagoimajas?
Kindlasti tasub mainida, et kujundus on mitmeid kordi muutunud. Papagoimaja on arenenud, püüdlenud täiuslikkuse poole ning teha keskkond võimalikult kasutajasõbralikuks ja huvi pakkuvaks. Kindlasti on suur panus ka Papagoimaja kasutajatel, kes pole oma soove ning ideid ainult enda teada hoidnud ning on julgesti oma soove meiega jaganud. Selle kahe aastaga on juurde tulnud näiteks Artiklid...
 
by Henri - Comments: 2 - Vaatamisi: 1750
23052009

Juurde on tulnud 2 uut viisi, kuidas punkte laristada.

1. Minu lemmikud - on lahter Sinu profiilis kuhu saad lisada oma lemmiku(te) pildi. Pilt ei tohi olla suurem kui 500*250 pikslit. Pildi maksumus on 100 punkti ning kui soovite pilti saada, kirjutage siia teemasse, mida soovite, andke oma pildi link ning kirjutage mis pildi pealkirjaks on!
Pilte saate arvutist ülesse laadida siit: http://tinypic.com/ - sealt kopeerige kood ning kleepige oma postitusse.
2. Lemmiku kingitused - on lahter Sinu...
 
by Henri - Comments: 36 - Vaatamisi: 3231
12062009

Vana ning väikese mahuga fotode album on nüüdseks asendatud uue Papagoimaja.do.am veebilehe pildialbumiga! Saate lisada pilte ilma kasutajaks tegemata(kuid soovitan teha ka kasutaja).
Pildi suurus võib olla maksimum 500 Kb! Exclamation
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 1071
19062009

Jällegi on juurde tulnud uus lünk teie profiilis. Nüüdsest saate märkida oma profiili redigeerimises palju on teil linde. See on kuvatud teie profiilis ning foorumi postitustes avatari all.

Ootan postitiivset ja negatiivset vastukaja. sunny
 
by Henri - Comments: 4 - Vaatamisi: 1089
16112008

Olen lisanud foorumisse uue punktisüsteemi, millega saavad kasutajad punkte teenima! Kasutaja punktide arv näitab ära tema aktiivsuse foorumis.
Kuidas saab punkte teenida?
Punkte saab teenida:
Iga postitusega erinevates foorumi alafoorumites;
2-4p.

Iga teemaga erinevates foorumi alafoorumites;
4-6p.

Iga uue sõbraga;
3p.

Lisapunkte on võimalik saada ka tähelepanelikkuse ning aktiivsusega.


Võites võistluse;
75-150p.

...
 
by Henri - Comments: 11 - Vaatamisi: 2821
21032009

Täna(21.03.09) tuli juurde palju uusi uuendusi.

Punktid - Uus puntkisüsteem!

Abivalmiduse meeter - Tunnusta kasutajaid abivalmiduse eest!

Kiirpostitus/Kiirvastus - Nüüdsest saate lisada vastuseid teemadele kiiremini, teema alla on tekkinud lahter, kuhu saate kiirelt oma postituse kirja panna. Kui aga soovite kasutada lisafunktsioone, peate siiski...
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 1201
21032009

Nüüdsest on Papagoimajas ka selline asi nagu "Abivalmiduse meeter". Abivalmiduse meeter näitab ära kasutaja abivalmiduse, heatahtlikuse ning võimalik ka et kogemuse. Abivalmidust saate vaadata profiilist:

Ja ka foorumis postituste juurest avatari alt:


Mida suurem number on abivalmiduse meetris, seda abivalmim on kasutaja. Abivalmidust saab tõsta tehes kasutaja postituse kõrvale plussi(kui...
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 1602
24012009

Nüüdsest saate kontrollida oma teadmisi tehes testi mis asub Papagoimaja portaalis. Soovitan teha portaali ka kasutaja, sest kui teete testi ära tõuseb teie tase(olenevalt testi edukusest) papagoimaja portaalis. Test koosneb 10 küsimusest.

Võite ka siia oma punktid mis te saite kirja panna!
 
by Henri - Comments: 5 - Vaatamisi: 1166
25012009

Niisiis, nüüd kui tekib soov Papagoimaja reklaamida, võite enda kodulehele lisada sellise koodi:

<b><br><br><a href="http://papagoimaja.do.am"><img alt="" src="http://i40.tinypic.com/2znwx8m.gif" align="" border="0"></a><br></b> (see kood sobib kodulehekülgede jaoks)
[*url=http://papagoimaja.do.am/][*img]http://i40.tinypic.com/2znwx8m.gif[/img*][/url*] (see kood sobib...
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 1145
03012009

Lõpuks on valmis kaua oodatud papagoimaja.forum.co.ee portaal. Mida kõike seal teha saab vaadake järele: http://papagoimaja.do.am/
farao
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 1133
19122008

Olen nüüd veidi eemal. Jõlude eel on palju tegemisi ja ei ole nii palju aega arvutis käia.
 
by Sigrid - Comments: 0 - Vaatamisi: 1081
27092008

Nüüdsest saavad ka foorumi külastajad ilma registreerimiseta vastata teemadele. Loodan, et see tõstab meie foorumi aktiivsust.

Päikest sunny
 
by Henri - Comments: 7 - Vaatamisi: 1105
03122008

Jah, jälle üks tilluke uuendus. Nüüd saate enda avatari alla lisada oma papagoide nimed. Seda saate teha muutes profiili!

Teie Administraator farao
 
by Henri - Comments: 0 - Vaatamisi: 1238
29112008

Tegin jälle väikse täienduse kasutaja profiilis. Nüüdsest saate lisada 1 papagoi andmed oma profiili(nimi, vanus, liik jne.)! Kahjuks need kellel pesitseb kodus rohkem kui 1 papagoi, peavad valiku tegema, kuna kahjuks ei saa lisada rohkem kui ühe papagoi. Kui tekib probleeme, on minu postkast kõikidele avatud. Arrow

Teine uuendus: Nüüdsest on nii foorumis(kasutaja avatari all) kui ka kasutaja profiilis, aktiivsuse meeter. See mõõdab teie aktiivsust foorumites(foorumis käimised). Kui aktiivsuse meeter on...
 
by Henri - Comments: 5 - Vaatamisi: 1422
12102008

 [ Küsitlus ]

Uus kujundus!

Jah, mõtlesin et teeks väikese uuenduse foorumis, aga lõpuks muutsin kogu kujunduse. Loodan, et uus kujundus meeldib ja ei võta palju aega kohanemiseks. Muudan veel mõned asjad(menüünupud jms.).

Ilusat sügist. sunny
 
by Henri - Comments: 4 - Vaatamisi: 1374
01062008

Lõpuks on valmis saanud meie papagoide galerii ehk fotod! Minge vaatama ja lisage enda sulelistest ja karvalistest pilte! Kui peaks esinema tõrkeid võtke Minuga ühendust privaatsõnumi teel!
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 1221
14102007

 [ Küsitlus ]

Jututuba

Tegin lehe alla jututoa. Kas võib olla või võtan ära?
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 1454
14102007

Kolisime uude foorumisse. Uues foorumis on eeliseks see, et see on Eestikeelne ja välismaalased ei pääse ka nii palju ligi. Mõningad kohad on ingliskeeles, aga loodame et elame üle.
Ma siiralt loodan, et te kohanete uue keskkonnaga ja olete selles foorumis sama aktiivsed edasi!

Henri.
 
by Henri - Comments: 1 - Vaatamisi: 1077
 Tagasi üles 
Kasutajad seda foorumit lugemas: Puudub
Moderaator:Henri
Permissions in this forum:Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
-
Hüppa:  
Uued teated Uued teated
Uued postitused [ Populaarne ] Uued postitused [ Populaarne ]
Uued postitused [ Kinni ] Uued postitused [ Kinni ]
Pole uusi teateid Pole uusi teateid
Uusi postitusi pole [ Populaarne ] Uusi postitusi pole [ Populaarne ]
Uusi postitusi pole [ Kinni ] Uusi postitusi pole [ Kinni ]
Teade Teade
Tähtis Tähtis
Märgitud/Kleeps Märgitud/Kleeps