Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ajab toitu suust välja.

Go down 
3 posters
AutorTeade
mmannu
Tibu
Tibu
mmannu


Female
Linde : 2
Postitusi : 1
Asukoht : Tartu

Ajab toitu suust välja. Empty
PostitaminePealkiri: Ajab toitu suust välja.   Ajab toitu suust välja. Icon_minitimeKolm 19 Aug 2009, 23:46

Tere, ma olen uus selles foorumis, aga nimelt mu isane lind ajab õhtuti juba teist päeva järjest sööki suust välja :S ennem teeb veel peaga edasi-tagasi liigutusi. Teab keegi mis viga? Ma nii kardan kui midagi halvasti on.
Tagasi üles Go down
Mariel
Külaline
Anonymous



Ajab toitu suust välja. Empty
PostitaminePealkiri: oksendab..   Ajab toitu suust välja. Icon_minitimeTeis 01 Sept 2009, 17:33

mul on täpselt sama asi! ajab toitu suust välja.. vesi on olemas ja kõik muu on korras.. ei saa aru milles probleem ja enda arust pole teradel midagi viga..Sad Lisan veel.. et tavaliselt ajab ta seda suust
välja kui ta näiteks mängib oma kellukesega(mul on isane viirpapagoi,
kas võib olla asi selles, et ta tahab paarilist?).. ja hiljem ta veel
sööb seda väljasülitatud toitu. Shocked
Tagasi üles Go down
ljuba
Pesamuna
Pesamuna
ljuba


Female
Linde : 2
Postitusi : 6
Asukoht : Rakvere
Vanus : 36

Ajab toitu suust välja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ajab toitu suust välja.   Ajab toitu suust välja. Icon_minitimeTeis 01 Sept 2009, 19:04

Tere.

mul oli sama probleem emase linnukesega...hiljem selgus et tal seedimisega korrast ära nimelt algul oksendas ja siis muutus ka tema seedimine...algul oli kõht kinni ja siis lahti...pepu ümber oli põletik...suled roojased..nii siis määrisin talle õli pepu peale ja asi paranes...ostsin ka poest vitamiine...(tilgutatakse paar tilka joogivee sisse)

praegu on kõik korras ...lendab sööb ja laulab:D
Tagasi üles Go down
Henri
Administraator
Administraator
Henri


Male
Postitusi : 498
Asukoht : Tartu lähedal
Vanus : 28

Ajab toitu suust välja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ajab toitu suust välja.   Ajab toitu suust välja. Icon_minitimeTeis 01 Sept 2009, 21:39

Mariel kirjutas:
mul on täpselt sama asi! ajab toitu suust välja.. vesi on olemas ja kõik muu on korras.. ei saa aru milles probleem ja enda arust pole teradel midagi viga..Sad Lisan veel.. et tavaliselt ajab ta seda suust
välja kui ta näiteks mängib oma kellukesega(mul on isane viirpapagoi,
kas võib olla asi selles, et ta tahab paarilist?).. ja hiljem ta veel
sööb seda väljasülitatud toitu. Shocked


Jah, ta võib kellukest nö. hellitada ning talle jagada oma toitu. Kui ta näeb, et kelluke seda ära ei söö, sööb ta selle endale sisse tagasi. Kui Sa talle paarilise muretseksid ja nad paari moodustaks, siis kaoks selline asi arvatavasti ära, kuid kahjulik see olla ei tohiks. Kindlasti jälgi kas Sinu viirul on ka teistsuguseid sümptomeid (kõhu lahtisus, turris olek jms.).

Henri M.
Tagasi üles Go down
https://papagoimaja.forum.co.ee
Sponsored content





Ajab toitu suust välja. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ajab toitu suust välja.   Ajab toitu suust välja. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ajab toitu suust välja.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Millise firma toitu kasutate.
» Kuidas saada papagoi toas lendama.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: