Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kas teil on kodus nümfkakaduu ?

Go down 
+12
Cerry-Ly
piret1212
Muffin12
pepe7
raul72
Diego
Sannnu
kristo914
tibu
Crystella353
Sigrid
Marike96
16 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Marike96
Pesamuna
Pesamuna
Marike96


Female
Linde : 2
Postitusi : 7
Asukoht : Jõhvi .

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeReede 04 Juul 2008, 12:13

Ütelge , siis kas teil on nümfkakaduu , kui jah siis mitu ja kes ta on Smile
Mul on 1 ja ta on emane ( 4a. )
Tagasi üles Go down
Sigrid
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
Sigrid


Female
Linde : 5
Postitusi : 164
Asukoht : Harjumaa
Vanus : 30

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeReede 04 Juul 2008, 22:51

Sidrun
2 aastane
emane
värvus: mustasilmne kollane

Rico
peaaegu kahe aastane
isane
värvus: lutiino
Tagasi üles Go down
Crystella353
Perepea
Perepea
Crystella353


Female
Linde : 2
Postitusi : 72
Vanus : 30

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeKolm 19 Nov 2008, 18:52

Jah,
Ta nimi on Tuti
Värvus on kollane/vale
Ja ta on 3 kuune,
sain ta 4 päeva tagasi Smile
Ning müüjad ei osnud veel öelda(kuna ta on liiga noor) kumb ta on.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/Crystella353
kristel
Külaline
Anonymous



Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeTeis 24 Veeb 2009, 20:57

mul on üks nümfkakaduu ja temaga koos elab viirpapagoi. nad on ülisuured sõbrad. täna on superpäev, ma lebasin vanemate toas, voodis, ja järsku ma tunnen et keegi näpistas mind jalast, ja need olid mu papagoid. nad esimest korda tulid mulle ise nii ligidale.
muidu nümfikas on 1.5 aastane, pea kollane ise hall, ja viirukas on 2.5 aastane rohekas sinine ja natuke kollast. Very Happy
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeTeis 17 Märts 2009, 14:11

Minul on isane nümf Robert. Tume harlekiini.


Viimati muutis seda tibu (Laup 28 Märts 2009, 15:53). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kristo914
Teismeline
Teismeline
avatar


Linde : 2
Postitusi : 13
Asukoht : Paide
Vanus : 27

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 28 Märts 2009, 14:35

Nööp
hall ja valge
Nelja kuune
Pole teada kas Emane või isane : )
Tagasi üles Go down
Sannnu
Pesaehitaja
Pesaehitaja
Sannnu


Female
Linde : 2
Postitusi : 44
Asukoht : Tartu
Vanus : 29

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 28 Märts 2009, 18:54

Ei ole veel , aga tahaks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/sannu8miisu
suslikR
Külaline
Anonymous



Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: IKKA ON   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeNelj 09 Apr 2009, 09:48

Meil kodu lausa kaks isendit emane Mimmu 5 kuune ja isane Riki 6 kuune mõlemad halli värvi
Tagasi üles Go down
Diego
Pesamuna
Pesamuna
Diego


Female
Linde : 2
Postitusi : 6
Asukoht : Tartu

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 17 Okt 2009, 14:36

Mul on kous 1 Nümf.
Nimi on tal Diego-Maradona ja ta on 4 kuune tüdrukutirts Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_biggrin
Värvuselt on ta Lutino-Harlekini(loodan, et ta värvuse valesti ei kirjutanud) punaste silmadega.


Viimati muutis seda Diego (Laup 17 Okt 2009, 15:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 17 Okt 2009, 14:44

Diego kirjutas:
Mul on kous 1 Nümf.
Nimi on tal Diego-Maradona ja ta on 4 kuune tüdrukutirts Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_biggrin
Värvuselt on ta Lutino Arlkiin(loodan, et ta värvuse valesti ei kirjutanud) punaste silmadega.

Õige on lutino-harlekiini Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_cool

Robertile on seltsiks lisandunud: Murjam (harlekiini), Tupsi ( helmeline), Luuna (helmeline), Berta (lutiino), Sipsik (hall).


Viimati muutis seda tibu (Reede 29 Jan 2010, 18:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
raul72
Pesamuna
Pesamuna
raul72


Male
Linde : 4
Postitusi : 8
Asukoht : Tartu
Vanus : 52

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeNelj 31 Dets 2009, 01:33

Minul on kodus samuti harlekiin Robi. Eriti meeldiv mulle tema leebus ja õrnus. Samuti imeline flöödihelinat meenutav häälitsus. Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_smile
Tagasi üles Go down
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 02 Jan 2010, 22:47

Minul ka siis 1 lutiino tüdruk. Kevadel saab 6 aastaseks.


Viimati muutis seda pepe7 (Teis 26 Jan 2010, 13:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
Muffin12
Tibu
Tibu
avatar


Male
Linde : 5
Postitusi : 2

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeEsm 25 Jan 2010, 19:39

minul 1 nümf(Muffin) kes elab nelja viiru seltsis ja on üle poole aasta vana.Kui ta meile tuli siis hakkas esimese viie minutiga sööma ja teise viie minuti pärast tuli näpule Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
piret1212
Tibu
Tibu
piret1212


Female
Linde : 1
Postitusi : 1
Asukoht : Tartu
Vanus : 31

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 13 Veeb 2010, 09:30

Jah, Nimeks on Johnny ja värvus on lutiino. Hetkel on ta 3kuune.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Ei ole   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 13 Veeb 2010, 14:32

Ei ole aga tahaksin .. Endal muidu kodus viirpapakoi .. Hästi nunnu kuid ei julge inimestele tulla lähedale ..Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_smile[b]
Tagasi üles Go down
Cerry-Ly
Tibu
Tibu
avatar


Female
Linde : 2
Postitusi : 3
Asukoht : märjamaa
Vanus : 28

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 20 Veeb 2010, 17:27

mul on kaks üks isane ja teine emane...emane on 4a ja isena on peaegu 2a


ja crystella535 ma tean kuidas sugu teda saab:D kui tahad tead anna teada...saada mulle kiri
Tagasi üles Go down
http://www.ahovere.ee
siim
Pesamuna
Pesamuna
avatar


Male
Linde : 3
Postitusi : 7
Vanus : 28

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 06 Märts 2010, 20:34

jah! nimeks on robert. vanus on ligi 9 kuud. värvus on Hall - arlekiin. sugu isane. ja veel peale selle 2 viirukat vanem viirukas 8 aastat noorem 3 aastat.
Tagasi üles Go down
tutii
Nooruk
Nooruk
tutii


Female
Linde : 1
Postitusi : 27

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeLaup 10 Apr 2010, 00:49

Mul on helmeline nümf Tuti. Sugu arvatavasti emane. Vanus u. 3 aastat. Kuu aega tagasi oli tal ka seltsiline nümf Kiku, kes suri ootamatult Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_cry
Tagasi üles Go down
nümfkakaduu123456789
Teismeline
Teismeline
nümfkakaduu123456789


Female
Linde : 3
Postitusi : 10
Asukoht : Tallinn

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimePüh 27 Nov 2011, 10:41

mul on kodus 3 nümfkakaduud

emane:tema nimeks on siis minny,ta on looduslik hall ja umbes kaks aastat vana.
isased:isaste nimed on Tuti ja Riks. Tuti on 3 kuune ja Riks 2 aastane. Mõlemad on lutiinod. Razz
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimePüh 27 Nov 2011, 12:07

Tere. Kas Riks ja Minny on paar?
Tagasi üles Go down
nümfkakaduu123456789
Teismeline
Teismeline
nümfkakaduu123456789


Female
Linde : 3
Postitusi : 10
Asukoht : Tallinn

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimePüh 27 Nov 2011, 12:41

Jah muidu küll, aga viimasel ajal kipuvad riidu minema.
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimePüh 27 Nov 2011, 12:49

Sellepärast müüd emase maha?
Tagasi üles Go down
nümfkakaduu123456789
Teismeline
Teismeline
nümfkakaduu123456789


Female
Linde : 3
Postitusi : 10
Asukoht : Tallinn

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimePüh 27 Nov 2011, 17:49

Jah kahjuks küll, kuna pole mõtet neid eraldi puurides hoida(emasel hakkab igav). Neutral
Tagasi üles Go down
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeKolm 30 Nov 2011, 00:39


Mina leian, et kui tibu vanemate juurest ära võtta, hakkavad nad läbi saama kuna tibu juba segab neid. Siin on ikka tegemist omaniku mugavusega, mitte lindude heaoluga. Leian ,et see väike riidlemine nüüd küll ei tohiks olla paari lahutamise põhjuseks.
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitimeKolm 30 Nov 2011, 18:03

Kui veri ei lenda ja kõigil kõht täis, siis pole häda midagi. Muidugi teab iga omanik ise, kuidas kõige parem on. Vahel tekitab tõesti mõni lind teistele stressi sellega, et norib tüli. Ta võib siis teisi linde pidevalt taga ajada, ei lase normaalselt süüa ega puhata.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas teil on kodus nümfkakaduu ?   Kas teil on kodus nümfkakaduu ? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kas teil on kodus nümfkakaduu ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Linde on mul kodus...
» Kuidas valmistada ise kodus pesakasti ?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Liigid :: Papagoid ja kakaduud :: Nümfkakaduud-
Hüppa: