Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Üksik emane munadega.

Go down 
2 posters
AutorTeade
kehtu
Külaline
Anonymous



Üksik emane munadega. Empty
PostitaminePealkiri: Üksik emane munadega.   Üksik emane munadega. Icon_minitimeReede 23 Jan 2009, 13:28

MUre siis selline ,et võtsime üksiku papagoi ,kuna mul eelmine oli ka üksik ja elas väga pika ja õnneliku elu.Nüüd aga sattus emane lind,algul tundus ,et isane aga ikka emane mis emane.Ja nüüd siis on ta juba tükk aega tegelenud munemise ja haudumisega.Tal on juba viis muna aga loomulikult sealt ei tule ju midagi.Aga kui munad ära võtta hakkab juu uuesti munele?
Kas tõesti ei jää muud üle kui talle isane võtta kõrvale?
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Üksik emane munadega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksik emane munadega.   Üksik emane munadega. Icon_minitimeReede 23 Jan 2009, 21:10

Hmm...kui Teil on võimalus ja Te tahaksite ka talle kaaslast, siis oleks palju parem, kui ta selle ka saaks Smile
Tagasi üles Go down
kehtu
Külaline
Anonymous



Üksik emane munadega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksik emane munadega.   Üksik emane munadega. Icon_minitimeReede 23 Jan 2009, 21:29

ausolla siis tegelikult eriti ei tahaks Sad mul oli 9a endal isane viirukas kes oli nii sõber kui sõber,jah aga noh ega emasega see vist võimalik pole.hetkel majanduslik olukord ka ei luba eriti,lindu ja suuremat puuri siis ju.
Lisaks on tal kaka suurte larakatena ja roheline + pepuümbrus on jube kole ja paistes,üritan ka pildi lisada.
Peaksin temaga vist kliinikusse minema?
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Üksik emane munadega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksik emane munadega.   Üksik emane munadega. Icon_minitimeReede 23 Jan 2009, 21:44

Ma arvan, et kindlasti võiksid minna temaga jah loomaarsti juurde. Teama oskab vast kõige paremini öelda, mis viga. Aga õnneks pole enda lindudel varem selliseid juhtumeid olnud, kuid kahjuks ei saa ma aidata ka sellega, et teaks, mis viga. Aga arsti juurde võiksid minna. Ja pilti minu meelest ei ole Embarassed

Pane kuskile internetti üles ja saada link.
Tagasi üles Go down
Hämming
Külaline
Anonymous



Üksik emane munadega. Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas on see võimalik.   Üksik emane munadega. Icon_minitimeTeis 14 Sept 2010, 10:28

Mul selline lugu, et emane viirpapagoi hakkas munema.
Imelik on aga see, et isane papagoi on juba pea kaks aastat surnud. Et siis aga kustkohast need munad tulid??? Kas õhust ja armastusest?

14.09.2010 Pille tõstis teema asjakohasema pealkirja alla.
"Kuidas on see võimalik"->"Üksik emane munadega"
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Üksik emane munadega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksik emane munadega.   Üksik emane munadega. Icon_minitimeTeis 14 Sept 2010, 10:46

Munemiseks polegi vaja isast. Isast on vaja munade viljastamiseks ja abiks poegade kasvatamisel, emase eest hoolitsemisel haudumise ajal.

Need munad on seega viljastamata. Vaata nt. kanu, neil pole vaja kukke, et munad tekiksid.
Tagasi üles Go down
hämming
Külaline
Anonymous



Üksik emane munadega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksik emane munadega.   Üksik emane munadega. Icon_minitimeTeis 14 Sept 2010, 10:52

Ok. Aga mida ma nende munadega peaksin peale hakkama? Kas jätma nad sinna kus nad on või peaksin need ära korjama. Tänud
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Üksik emane munadega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksik emane munadega.   Üksik emane munadega. Icon_minitimeTeis 14 Sept 2010, 15:06

Sellisele olukorrale on palju erinevaid soovitusi.
Osad soovitavad lasta muneda kõik ära ja siis minema visata. Teised soovitavad lasta linnul haududa poole peale ja siis minema visata jne. Neid soovitusi on veel ja veel.
Mina ise viskaksin munad kohe ära. Samas on linnud erinevad, mõni jääb stressi kui munad kohe ära viskad, teine jääb stressi kui munad hiljem ära viskad. Eks otsusta ise, kuidas toimid.
Kas ta munes puuripõhja?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üksik emane munadega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üksik emane munadega.   Üksik emane munadega. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Üksik emane munadega.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kaks isast, emane ning tibu.
» emane viirpapagoi piinab isast pesa tegemisel.
» Emane viiru on kuidagi haiglane :(

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Pesakastist tibudeni-
Hüppa: