Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Väidetavalt välismaalt toodud papagoid, miks rõngastamata?

Go down 
2 posters
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Väidetavalt välismaalt toodud papagoid, miks rõngastamata? Empty
PostitaminePealkiri: Väidetavalt välismaalt toodud papagoid, miks rõngastamata?   Väidetavalt välismaalt toodud papagoid, miks rõngastamata? Icon_minitimeReede 11 Mai 2012, 13:44

Olen tähele pannud, et mõned linnud kes on väidetavalt poolast, saksamaalt sisse toodud ei ole rõngastatud. Kas sisse toodud lindudel peab alati olema rõngas? Kuidas ma saan olla kindel, et lind on välismaalt toodud, kui tal puudub rõngas?

Minu rosellaga oli kaasas vaid poolakeelne arstitõend, millest tehti koopia arvatavasti kõikidele selle poe roselladele. Kuidagi kahtlane on usaldada mingit arstitõendi koopiat. Rõngata välismaalt toodud lind oleks nagu mingi sisse smuugeldatud salakaup, mille jäljed lõppevad poes. Kuidagi häiriv.

Milline on teie arvamus?
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Väidetavalt välismaalt toodud papagoid, miks rõngastamata? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väidetavalt välismaalt toodud papagoid, miks rõngastamata?   Väidetavalt välismaalt toodud papagoid, miks rõngastamata? Icon_minitimeLaup 12 Mai 2012, 11:46

Olen 2 rõngastamata rosellat ostnud. Neist ühe linnu poest ja sel juhul pinnisin poeomanikku omajagu; kust toodud, millal, kui vana. Tegu on väikese eraettevõttega (minu teada) ning mul ei jäänud muud üle kui uskuma jääda. Kahju on, et mul nahaalsusest väheks jäi ja ma loobusin nõudmast mingitki dokumenti, seega pabereid mulle ka ei pakutud. Tol ajal ma ei olnud veel enda jaoks välja selgitanud, millised on ostja õigused ja müüja kohustused, eksootiliste lemmikute puhul.
Teise rõngastamata linnu ostsin eraisikult. Lind ei olnud omaniku kodus koorunud, taas vaid suusõnaline kinnitus silmast silma vestlusel, kust lind pärineb.
Tagasi üles Go down
 
Väidetavalt välismaalt toodud papagoid, miks rõngastamata?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miks papagoid elavad Euroopa linnades?
» Miks tibud ei koorunud?
» Miks viirpapagoid kaklevad?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Teised teemad lindudest-
Hüppa: