Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Punane salat

Go down 
3 posters
AutorTeade
papagoi95
Perepea
Perepea
papagoi95


Female
Linde : 2
Postitusi : 73
Asukoht : Järvamaa
Vanus : 25

Punane salat Empty
PostitaminePealkiri: Punane salat   Punane salat Icon_minitimePüh 05 Veeb 2012, 21:23

Kas viirudele võib punast salatit anda?
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Punane salat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Punane salat   Punane salat Icon_minitimeEsm 06 Veeb 2012, 10:42

Mis tähendab punane salat? Punane peet (keedetud või toores), punane kapsas?
No, kui nad sul söövad seda, natukene võib ikka.
Tagasi üles Go down
papagoi95
Perepea
Perepea
papagoi95


Female
Linde : 2
Postitusi : 73
Asukoht : Järvamaa
Vanus : 25

Punane salat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Punane salat   Punane salat Icon_minitimeEsm 06 Veeb 2012, 18:29

Kui poes müüakse tavalist salatit , siis avastas mu ema ka mingit sorti punase salati. Ja siis ta tahtis teada , kas seda võib viirudele anda.Muidu mu viirudele väga maitses see punane salat , aga pärast oli veidi kõht lahti.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Punane salat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Punane salat   Punane salat Icon_minitimeEsm 06 Veeb 2012, 21:06

Mina isiklikult oma lindudele poest ostetud salatit ei anna. Seda põhjusel, et poes müüdavad "potirohelised" on juurutatud väetiselahuses. Pane ise salat seemnest kasvama (ma pole talvel proovinud). Aga sa võid ise seemneid idandada.
Tagasi üles Go down
papagoi95
Perepea
Perepea
papagoi95


Female
Linde : 2
Postitusi : 73
Asukoht : Järvamaa
Vanus : 25

Punane salat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Punane salat   Punane salat Icon_minitimeEsm 06 Veeb 2012, 21:28

Mina ka poe taimi oma lindudele ei anna.Saame tavaliselt värske turult. Smile Aga tänan abi eest.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Punane salat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Punane salat   Punane salat Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Punane salat
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Toitumine ning muu toiduga kaasnev-
Hüppa: