Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Linnuke väriseb

Go down 
4 posters
AutorTeade
ille petsike
Tibu
Tibu
ille petsike


Linde : pole ühtegi
Postitusi : 3

Linnuke väriseb Empty
PostitaminePealkiri: Linnuke väriseb   Linnuke väriseb Icon_minitimeNelj 02 Juun 2011, 12:05

Tere! Mu viiru väriseb. Hoian teda soojas, aga see ei aita. Kas peale kummelitee peaks mingit rohtu ka andma?
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Linnuke väriseb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke väriseb   Linnuke väriseb Icon_minitimeNelj 02 Juun 2011, 14:13

Kas temaga juhtus midagi?
Tagasi üles Go down
ille petsike
Tibu
Tibu
ille petsike


Linde : pole ühtegi
Postitusi : 3

Linnuke väriseb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke väriseb   Linnuke väriseb Icon_minitimeNelj 02 Juun 2011, 15:28

ei juhtunud. üks kena päev hakkas lihtsalt värisema nagu külm oleks. kardan, et sai tuuletõmmet. ta mul 9 aastane üksik poiss.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Linnuke väriseb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke väriseb   Linnuke väriseb Icon_minitimeNelj 02 Juun 2011, 17:24

9 aastane on päris pensionär juba.
Kas ta muidu on aktiivne, ei kössita ega turrita?

Alati tasub pöörduda arsti poole. Kasvõi helistada või meilida. Meil foorumis on teema, kus on välja toodud erinevate loomaarstide kontaktid.
Tagasi üles Go down
ille petsike
Tibu
Tibu
ille petsike


Linde : pole ühtegi
Postitusi : 3

Linnuke väriseb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke väriseb   Linnuke väriseb Icon_minitimeNelj 02 Juun 2011, 20:11

muidu on ta väga aktiivne, ülbe ja nahaalne väike sulepall. olen helistanud 3 arstile ja keegi ei oska otseselt midagi öelda. ei oska midagi teha. süda tõmbab valust kokku kui näen teda kannatamas.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Linnuke väriseb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke väriseb   Linnuke väriseb Icon_minitimeReede 03 Juun 2011, 07:04

Kas sa Tatari kliinikusse helistasid? Seal on head linnutohtrid.

Vbl. ta ei kannatagi, on lihtsalt vanaduse tudin. Kui lind kannatab, siis ta kössitab ja ei tegutse.
Minul on sama vana viirukas. Ta käitub nagu tõeline pensionär. Nokk tudiseb, tiivad tudisevad.. Muidugi mitte alati, kuid tihti. See pole hirmust vaid lihtsalt vanadusest.
Viirukad ju tihti ainult 8 aastaseks elavadki.
Tagasi üles Go down
triinu
Tibu
Tibu
triinu


Female
Linde : 2
Postitusi : 1
Asukoht : võrumaa
Vanus : 26

Linnuke väriseb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke väriseb   Linnuke väriseb Icon_minitimeNelj 23 Juun 2011, 23:33

Tere! Ka minu linnuke värises, aga see oli arvatavasti kurvastusest, sest see juhtus pärast tema taaslase pikka, pikka uinakut (ta suri kahjuks ära Sad ). Aga kui me saime talle uue kaaslase oli kõik jälle korras.
Tagasi üles Go down
papagoi95
Perepea
Perepea
papagoi95


Female
Linde : 2
Postitusi : 73
Asukoht : Järvamaa
Vanus : 25

Linnuke väriseb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke väriseb   Linnuke väriseb Icon_minitimePüh 05 Veeb 2012, 21:42

ille petsike kirjutas:
Tere! Mu viiru väriseb. Hoian teda soojas, aga see ei aita. Kas peale kummelitee peaks mingit rohtu ka andma?
Ma usun , et ta on sul juba piisavalt vana, sellepärast hakkaski sõbrake sul värisema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Linnuke väriseb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke väriseb   Linnuke väriseb Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Linnuke väriseb
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Linnuke lendas kapi taha.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: