Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mis asi on abivalmiduse skoor

Go down 
2 posters
AutorTeade
Amadiin888
Noor Perepea
Noor Perepea
Amadiin888


Female
Linde : 3
Postitusi : 56
Asukoht : Tallinn

Mis asi on abivalmiduse skoor Empty
PostitaminePealkiri: Mis asi on abivalmiduse skoor   Mis asi on abivalmiduse skoor Icon_minitimeEsm 09 Mai 2011, 21:14

Kui vaatan enda profiili siis näen et seal on mingi abivalmiduse skoor kas keegi oskab ütelda mis asi see on ja kuidas neid saada Question
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Mis asi on abivalmiduse skoor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis asi on abivalmiduse skoor   Mis asi on abivalmiduse skoor Icon_minitimeEsm 09 Mai 2011, 21:33

Kui kirjutad väga asjaliku teema või oled abivalmis, siis saavad teised sulle pluss punkti panna. Saad seda ka ise teha.
Vaata nt. minu postituse paremal küljel on + ja - Kui sulle minu postitus meeldis vajuta plussi, nii annad mulle ühe punkti abivalmiduse skoorile juurde.
Selle järgi on hea vaadata kes annab nõu või väärt infot, mis teistele on kasu toonud.

Ise endale punkte panna ei saa ning see poleks ka aus. Hinnata saab iga inimene ühe korra, ühte postitust.
Tagasi üles Go down
Amadiin888
Noor Perepea
Noor Perepea
Amadiin888


Female
Linde : 3
Postitusi : 56
Asukoht : Tallinn

Mis asi on abivalmiduse skoor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis asi on abivalmiduse skoor   Mis asi on abivalmiduse skoor Icon_minitimeKolm 11 Mai 2011, 16:37

Aitäh.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis asi on abivalmiduse skoor Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis asi on abivalmiduse skoor   Mis asi on abivalmiduse skoor Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mis asi on abivalmiduse skoor
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Abivalmiduse meeter

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Tehniline abi-
Hüppa: