HomeHome  GaleriiGalerii  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Mure lembelinnu sulestikuga!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Murelik
Külaline

PostitaminePealkiri: Mure lembelinnu sulestikuga!   Laup 19 Märts 2011, 13:34

Tere!

Mul on kaks lembelindu, kes on loomapoest ostetud ja on minuga elanud juba paar aastat. Viimased paar kuud on ühel nendest sulestikuga tõsiselt probleeme. Algas see kõik sellest, et tal kaela pealt hakkasid suled imelikult turritama ja nüüd on sealt neid hulganisti välja kukkunud, nii et nahka juba näha. Sad Ja mis kõige hullem.....see liigub tal vist mööda keha edasi, nüüd on juba tiibade alt ka sulestik imelik ja kohati puudulik. Muidu nad lendasid meil kord nädalas ka vabalt toas ringi, kuid nüüd haige lind ei taha puurist väljagi tulla, teine lind lendab üksi. Muidu ta nagu poleks haige, sööb korralikult ja mürgeldab teise linnuga. Aga samas ma ei tea lindudest midagi eriti, need on mu esimesed linnud ja mul pole varasemat kogemust, kumbki lindudest pole ka käesõbralik, nii et katsuda ma neid ei saa. Kas keegi oskab nõu anda, et milles probleem võib olla ja mis seda parandada võiks? Toitumine, mõned võtaminid? Või peaks arsti juurde minema, aga ma ei kujuta ette, kuidas see inimest kartva linnuga peaks toimima ja kus üldse võetakse linde vastu? (asume Tartus) Kui keegi oskab aidata, siis palun kirjutage, mure on päris suur juba. Sad
Tagasi üles Go down
silver
Pesaehitaja
Pesaehitaja

Male
Linde : pole ühtegi
Vanus : 46

PostitaminePealkiri: Re: Mure lembelinnu sulestikuga!   Laup 19 Märts 2011, 13:46

Arsti juurde soovitan kindlasti minna. Tartus on hea koht seal EPMÜ ühika ligidal kuskil 200m linna poole.
Tagasi üles Go down
http://www.facebook.com/album.php?aid=55159&id=1000001475344
Pille
Moderaator
Moderaator

Female
Linde : 17
Vanus : 45

PostitaminePealkiri: Re: Mure lembelinnu sulestikuga!   Püh 20 Märts 2011, 10:02

http://papagoimaja.forum.co.ee/t663-loomakliinikud-kus-ravitakse-papagoisid?highlight=loomakliinikud

Kliinikud, kes vastasid küsimusele jaatavalt, kas nad linde ravivad ja vastu võtavad.
Silver, mis kliinik see on, mida soovitasid. Kas seal lindudega tegeletakse? Info arstidest, kes lindude terviseprobleemidega tegeleb, on väärtuslik.
Murelik külaline leiab üht-teist veel lugemiseks foorumi teemast- sulgimine.
Tagasi üles Go down
silver
Pesaehitaja
Pesaehitaja

Male
Linde : pole ühtegi
Vanus : 46

PostitaminePealkiri: Re: Mure lembelinnu sulestikuga!   Kolm 23 Märts 2011, 14:59

Nu mul roomajatega oli tegu, usun et seal siis ka linde vastu võetakse.

Maaülikooli väikeloomakliinik
Telefon: Kreutzwaldi 62, Tartu
Telefon: (reg.) 7313224, (24h) 5033878
Tagasi üles Go down
http://www.facebook.com/album.php?aid=55159&id=1000001475344
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Mure lembelinnu sulestikuga!   

Tagasi üles Go down

Mure lembelinnu sulestikuga!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mure kanaga
» Mure tibuga
» Inkubeerimise mure
» Palun abi - mure kääbuskana tibudega
» Väike mure....või suur? Äntu kanad kaklevad.