Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kuuse oksad

Go down 
4 posters
AutorTeade
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Kuuse oksad Empty
PostitaminePealkiri: Kuuse oksad   Kuuse oksad Icon_minitimeKolm 24 Dets 2008, 15:44

Tere! Kas viirpapagoidele tohib puuri panna kuuseoksakese. Väga väikese, kuid sellise, mida ta närib. Kas kuuse okkad on mürgised neile ? Tahaks oma linnule jõulumeeleolu valmistada ja siis mõtlesin, et äkki tohib kuuseoksa puuri panna...?
Tagasi üles Go down
Sigrid
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
Sigrid


Female
Linde : 5
Postitusi : 164
Asukoht : Harjumaa
Vanus : 30

Kuuse oksad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuuse oksad   Kuuse oksad Icon_minitimeNelj 25 Dets 2008, 09:34

Jõulumeele valmistamiseks võid talle puuri panna mingit maiust. Ühtegi okaspuud ei tohi papagoidele anda, sest need sisaladavad vaikku ja see on papagoidele mürgine.
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Kuuse oksad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuuse oksad   Kuuse oksad Icon_minitimeReede 26 Dets 2008, 01:21

Olgu, aitäh! Nüüd siis tean. Ma igaks juhuks ei pannudki. Tahtsin enne vastust teada. Ja no selle asemel, et kuuseoksakest puuri panna, viisin ma oma linnukese jõulukuuse lähedal asuvale suurele hiigeltaimele. Selle peal ta siis istus ja ronis. Võin sellest taimest koos viiruga pildi ka oma lehele lisada, sest galeriisse ma ei saa, sest nö mälu on täis.
Tagasi üles Go down
pisim6mmy
Teismeline
Teismeline
pisim6mmy


Female
Linde : 2
Postitusi : 13

Kuuse oksad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuuse oksad   Kuuse oksad Icon_minitimeEsm 03 Jan 2011, 23:26

Mina olen enda viirudele pannud männi oksi. Aga mina nimelt pesin neid mitu korda kuuma veega. Need olid ikka sellised vanemad oksad, läbi kuivanud aga kõvad. Siis lasin liivapaberiga selle koore maha ja on väga ilusad puurid. Viirudele meeldib väga nende peal ronida ja närida neid enda maitse järgi (emane on suur sisekujundaja)
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kuuse oksad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuuse oksad   Kuuse oksad Icon_minitimeTeis 04 Jan 2011, 18:48

Ma ise korjasin suvel raiesmikult päikesepleekinud ja kuivanud männioksad. Muidugi jälgin, et kuskilt ei hakkaks vaik lekkima, praegu pole seda juhtunud. Minu linnud neid närida ei taha, vist on liiga siledad ja kõvad. Libedad on männioksad samuti. Pole eriti mugavad turnimiseks.
Tagasi üles Go down
pisim6mmy
Teismeline
Teismeline
pisim6mmy


Female
Linde : 2
Postitusi : 13

Kuuse oksad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuuse oksad   Kuuse oksad Icon_minitimeTeis 04 Jan 2011, 21:27

Mul olid need oksad nii läbi kuivanud, et seal polnud männivaigu haisugi Very Happy Mulle tundusid ka need alguses libedad, aga papagoidele see mingi probleem ei tundu küll olevat. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuuse oksad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuuse oksad   Kuuse oksad Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuuse oksad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Puur ja sisustus-
Hüppa: