Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Nümfkakaduud ei söö midagi värsket

Go down 
4 posters
AutorTeade
gathy
Teismeline
Teismeline
gathy


Female
Linde : 2
Postitusi : 13

Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Nümfkakaduud ei söö midagi värsket   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitimeEsm 28 Veeb 2011, 16:03

Minu nümfid ei söö mitte midagi peale seemnete, mul on juba ure mis neist niimoodi saab, looduses nad niimoodi ei saaks elada. Lasen neil iga päev vabalt kahes toas lennata ja segan toitu pidevalt erinevate papagoi toitudega, et neil vaheldusrikas toit oleks, aga mulle meeldiks kui nad midagi värsket ka natukenegi sööksid, ma kardan, et nad jäävad haigeks nii. Tahaksin, et nad end võimalikult hästi tunneksid sellise vangistatud elu juures...
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduud ei söö midagi värsket   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitimeEsm 28 Veeb 2011, 17:41

Mul olid kunagi ühed (peaaegu ilma sulgedeta) amadiinid, kes polnud elusees saanud rohelist toitu. Loomapoes oli müügil mingi pudi. Nägi välja nagu roheline munatoit. Ma ei mäleta enam apsoluutselt, mis asi see oli, kuid asendas värsket, rohelist toitu. Linnud kosusid silmnähtavalt ja muutusid ilusaks.

Võid teha üheks korraks salati erinevatest puu ja riivitud juurviljadest, ning segada seemned sinna sisse. Siis on nad sunnitud ära maitsema ka värske toidu Smile Lihtsalt üks variant.

Tagasi üles Go down
gathy
Teismeline
Teismeline
gathy


Female
Linde : 2
Postitusi : 13

Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduud ei söö midagi värsket   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitimeTeis 01 Märts 2011, 20:23

proovin järele, aitähh
Tagasi üles Go down
lola0404
Teismeline
Teismeline
avatar


Female
Linde : 2
Postitusi : 13
Asukoht : Valgamaa
Vanus : 34

Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduud ei söö midagi värsket   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitimeNelj 03 Märts 2011, 23:23

Seda sodi on ma usun praegu ka müüa. Mina annan ka enda lindudele seda. See ongi põhimõtteliselt munatoit, seda on saada koolast, punast ja rohelist. Mingil firmal on valget värvi ka. See on läbipaistev pakk, peaksid ilusti ära tundma. Tartus on seda küll päris mitmes loomapoes, nii et ilmselt on mujal ka.
Selle andmisega ei tasu ka üle pingutada, aga loe, paki peal on kirjas. Loomulikult võid veel erinevaid Vitakrafti vitamiine nende toidusegusse segada. Neid on erinevaid ja umbes 10 kr pakk
Tagasi üles Go down
gathy
Teismeline
Teismeline
gathy


Female
Linde : 2
Postitusi : 13

Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduud ei söö midagi värsket   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitimeEsm 07 Märts 2011, 20:51

aitähh
Tagasi üles Go down
tiiu212
Noor Perepea
Noor Perepea
tiiu212


Female
Linde : 2
Postitusi : 55
Asukoht : Pärnumaa

Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduud ei söö midagi värsket   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitimeReede 15 Veeb 2013, 17:22

Tere. Olen oma nümfiga hädas, kuna ta ei armasta midagi värsket :(ainuke mida ta veel veidi proovib on kurk, suvel võilill ka. Väga vähe nokib salati lehte. Huvitav kas tomatit võib pakkuda?
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduud ei söö midagi värsket   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitimeReede 15 Veeb 2013, 20:35

Proovi näiteks maitsvaid puuvilju riivida. Paku hommikul, kui ta veel teri sööma hakanud pole. Võid panna talle puuri mitu topsikut, igasse erinev riivitud toit. Näiteks pirn, punane paprika, porgand. Võid tuua metsast värsked pajuoksad ja sinna riputada või torgata need samad asjad. Terad võta ära tunnikeseks. Vaata, mis ta teeb.

Ole väga ettevaatlik värske toiduga, mida poest saada on. Need võivad olla töödeldud lindudele kahjulike ainetega. Marketites müüdav salat, kurk, tomat on eriti kahtlased.
Võid ise midagi külvata aknalauale. Või ökopoes ringi vaadata. Talunikelt ostes võib ka ühtteist saada, kui just endal juurikavarusi pole.
Tagasi üles Go down
tiiu212
Noor Perepea
Noor Perepea
tiiu212


Female
Linde : 2
Postitusi : 55
Asukoht : Pärnumaa

Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduud ei söö midagi värsket   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitimeLaup 16 Veeb 2013, 11:02

Tänan!Riivivsin porgandit...loopis selle küll topsist maha aga ma arvan, et ju ta midagi ikka ka sõi ehk. Ostsin kaks paprikat, punase ja kollase ja tundub, et punast veidi nokkis. Kuna Pärnu poodides ei ole eriti mingeid toidulisandeid saada, pean teda ikka "sundima"värsket sööma.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Nümfid ei söö midagi värsket.   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitimeLaup 16 Veeb 2013, 12:04

Soovitan nisu kasvama panna, väikesesse potti. Hiljem kui nisupealsed rohetavad, aseta pott linnu lemmikkohta. Võid jätta ka aknalauale kui nümf seal nagunii käib. Kindlasti meeldib talle neid mahlaseid võrseid "varastada".
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfkakaduud ei söö midagi värsket   Nümfkakaduud ei söö midagi värsket Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nümfkakaduud ei söö midagi värsket
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miks viirpapagoid kaklevad?
» Paaritumine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Toitumine ning muu toiduga kaasnev-
Hüppa: