Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 nümfide paaritumine

Go down 
4 posters
AutorTeade
gathy
Teismeline
Teismeline
gathy


Female
Linde : 2
Postitusi : 13

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeEsm 28 Veeb 2011, 15:51

Tere, mina ei tea nüüd kas nad sobivad või ei. ostsime viiv uud tagasi emase nümfi, isane oli juba olemas. Nüüd vahepeal teeb emane mingit veidrat häält puuris ja nagu ootaks et isane tuleks, ma pole näinud, et isane midagi veel teeks, kigi tundub et ta tahab emasele läheneda. Isane on juba emase toomise päevast algusest peale tantsinud ja isasele on nagu emane koguaeg meeldinud. kuid vahepeal ikka nääklevad. Toidu või magamis koha peale nokkadega toksivad korraks. ma ei tea kas nad siis ikka on paar või ei ole?? Samas kui toas lendavad hoiavad pigem kokku.
Ma väga tahaks tibusid aga nüüd kui nad ongi paar(lugesin et emasele tuleb triip kõhule, see on täitsa olemas, tegelt kohati on isasel ka see triip kõhul) ei tea ma kuidas alustada selle tibumajandusega. Kõigepealt on vaja pesakasti, mul seda veel ei ole, kas ma peaksin enne pesa panema ja siis alles nad hakkavad paarituma? või ma ei tea mitte midagi sellest. olen lugenud küll aga nümfidest ei ole eriti kirjutatud.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeEsm 28 Veeb 2011, 17:50

Kui nad teineteist puhastavad ja paarituvad on nad paar.
Tagasi üles Go down
gathy
Teismeline
Teismeline
gathy


Female
Linde : 2
Postitusi : 13

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeTeis 01 Märts 2011, 20:21

no ei puhasta, isane tantsib aga ma pole kindel kas nad paarituvad või mitte, kui keegi vaatab neid jätavad kudistamise pooleli
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeKolm 02 Märts 2011, 18:57

Siis nad leiavad alles teineteist.
Tagasi üles Go down
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeNelj 03 Märts 2011, 12:36

Kui vanad on linnud?
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
gathy
Teismeline
Teismeline
gathy


Female
Linde : 2
Postitusi : 13

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeEsm 07 Märts 2011, 20:50

emane on 2 aastane ja isane 1 aastane
Tagasi üles Go down
ingu
Pesamuna
Pesamuna
ingu


Linde : 5
Postitusi : 9
Asukoht : läänemaa
Vanus : 53

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeKolm 01 Juun 2011, 09:06

Tere!Kas üks isane võib paaritada kahte emast?Nad on kõik erinevast sugupuust.Hetkel on ühed moodustanud paari ja üks emane on eraldi .Kas nüüd peangi neid hoidma eraldi?
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeKolm 01 Juun 2011, 09:18

Kui läheb pesitsuseks, siis peab eraldama. Muidu võivad koos olla. Paarike muutub territoriaalseks ja kolmandat hakatakse terroriseerima. Looduses paarike eraldub parvest. Vangistuses ei ole see võimalik. Seega püütakse üleliigsetest lindudest lahti saada. Asi võib minna ka verevalamiseni.

Nümfid on teineteisele väga truud. Nad valivad endale ainult ühe kaaslase.

(Muidugi on loomariik kirju. Erandeid leidub alati.)
Tagasi üles Go down
ingu
Pesamuna
Pesamuna
ingu


Linde : 5
Postitusi : 9
Asukoht : läänemaa
Vanus : 53

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeKolm 01 Juun 2011, 09:40

nad ongi mul eraldatud .Kuigi mulle tundub et isane tahab seda teist emast ka.Kui nüüd pojad on koorunud ja suured kas siis võib nad jälle kokku lasta?
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeKolm 01 Juun 2011, 10:00

Praegu ei maksaks katsetama hakata, kas isane seda teist ka tahab. Nümfidel hoolitsevad tibude eest ja isegi hauvad mune mõlemad vanemad.
Kui tibud suured, hakka vaikselt seda perekonda harjutama teise emase seltsiga. Kui läheb tüliks, võta emane kohe ära. Pesakasti ei tohiks siis puuris olla enam.

See on ainult minu soovitus. Nõuandeid on ju igasuguseid, niipalju kui on inimesi.


Viimati muutis seda tibu (Kolm 01 Juun 2011, 10:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
ingu
Pesamuna
Pesamuna
ingu


Linde : 5
Postitusi : 9
Asukoht : läänemaa
Vanus : 53

nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitimeKolm 01 Juun 2011, 10:02

aitäh
Tagasi üles Go down
Sponsored content





nümfide paaritumine Empty
PostitaminePealkiri: Re: nümfide paaritumine   nümfide paaritumine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
nümfide paaritumine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Paaritumine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Pesakastist tibudeni-
Hüppa: