Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mida rosellad armastavad süüa??

Go down 
4 posters
AutorTeade
kerlike98
Teismeline
Teismeline
kerlike98


Female
Linde : 1
Postitusi : 13
Asukoht : Kuressaare
Vanus : 26

Mida rosellad armastavad süüa?? Empty
PostitaminePealkiri: Mida rosellad armastavad süüa??   Mida rosellad armastavad süüa?? Icon_minitimeLaup 20 Nov 2010, 20:56

Mida rosellad armastavad süüa??Tahaks teada mida Tipsu võib süüa ja mis talle väga meeldib.
Tagasi üles Go down
http://www.papagoimaja.forum.co.ee/
Metsakoll
Pesamuna
Pesamuna
Metsakoll


Male
Linde : 7
Postitusi : 6
Asukoht : Jõgevamaa
Vanus : 58

Mida rosellad armastavad süüa?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida rosellad armastavad süüa??   Mida rosellad armastavad süüa?? Icon_minitimePüh 21 Nov 2010, 15:15

Roselladele müüakse spetstoitu ka suuremates Lemmikloomapoodides,kuid neile meeldib ka keedumuna,keedukartul.Õuna tahavad,kuid siis peaks seemned eemaldama,sest need ei pidavat hästi mõjuma neile.Riivitud porgandidt ja värskeid võilille lehti ja õisi.Talveperioodil,kui värsket pole saada,siis võib neile puuri riputada kuuseoksi.Need meeldivad meie omadele igatahes eriti ja saavad siis ka talve ajal värsket ja vitamiine sellest.
Tagasi üles Go down
http://metsakollitalu2005.onepagefree.com/
kerlike98
Teismeline
Teismeline
kerlike98


Female
Linde : 1
Postitusi : 13
Asukoht : Kuressaare
Vanus : 26

Mida rosellad armastavad süüa?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida rosellad armastavad süüa??   Mida rosellad armastavad süüa?? Icon_minitimePüh 21 Nov 2010, 19:54

aitäh
Tagasi üles Go down
http://www.papagoimaja.forum.co.ee/
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Mida rosellad armastavad süüa?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida rosellad armastavad süüa??   Mida rosellad armastavad süüa?? Icon_minitimeLaup 04 Aug 2012, 08:51

Olen kuulnud ka mujalt, et mõni on lindudele värskeid kuuseoksi puuri riputanud. Kuidas selle kuusevaiguga siis jääb? Kas ei määri lindu ära?
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Mida rosellad armastavad süüa?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida rosellad armastavad süüa??   Mida rosellad armastavad süüa?? Icon_minitimeEsm 06 Aug 2012, 10:44

Mul jõulude ajal oli suur kuusk toas, mida linnud, iseäranis rosellad, rüüstamas käisid. Pole täheldanud et neil suled/varbad pärast vaigused oleksid olnud.
Kas pole nii et vaiku leiab tüve küljest, mitte okstelt?
Mõni florist kes matusepärgi teeb, nood peaksid hästi tundma kuuse hingeelu. Wink
Neilt peaks küsima.
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Mida rosellad armastavad süüa?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida rosellad armastavad süüa??   Mida rosellad armastavad süüa?? Icon_minitimeReede 24 Mai 2013, 12:41

Minu rosellad armastavad üle kõige brokolit, granaatõuna. Iga päev saavad mingi valiku kas rohelist salatit, porgandit, õuna, vahel arbuusi vm, võilille. Keedetud lõhet, muna harva, paar korda kuus olen andnud.
Paar lindu minu roselladest on maiad või järele, mõnikord saavadki tillukese võitüki. Kodus on laktoosivaba või, see on väga oluline, sest linnud ei talu laktoosi ja anda ei tohi. Pole see neile midagi halba teinud, nad lendavad palju ja ei istu päev läbi tegevusetult, suled on läikivad ning seedimisele pole halvasti mõjunud.
Meil on kodus kookosrasv, papagoidele antakse mõnikord kookosõli, väike tilk toidu sisse. Kookose maitse toidus minu omadele erilist vaimustust ei tekita.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mida rosellad armastavad süüa?? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida rosellad armastavad süüa??   Mida rosellad armastavad süüa?? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mida rosellad armastavad süüa??
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rosellad koos teiste lindudega.
» Mida erinevad seemnesegud sisaldavad.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Liigid :: Papagoid ja kakaduud :: Rosellad-
Hüppa: