Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 KÄRBSELINDID on eluohtlikud!

Go down 
5 posters
AutorTeade
papagoike1
Tibu
Tibu
avatar


Linde : 2
Postitusi : 4

KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Empty
PostitaminePealkiri: KÄRBSELINDID on eluohtlikud!   KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Icon_minitimeNelj 18 Sept 2008, 14:04

tahaksin kõiki hoiatada et kuiteil on papagoidega samas ruumis kärbselint võib juhtuda õnnetus Neutral ma ei osanud alguses aimatagi et kärbse lint on viirpapagoidele ohtlik kui ma üks hommik üles ärkasin ja märkasin papagoi kadumist oli mu ehmatus suur vaatasin lakke ja nägin et ta oli lindi külge jäänud. võtsin ta kohe lahti sealt kuid pooled ta suled olid ära tulnud ja ta veritses pale sõitsime looma arsti juurde ja loomaarst ütles et veritsus on sellest et ta saba suur sulg oli ära tulnud. õnneks jäi ta ellu Very Happy ja suled hakkavad ka tagasi tulema kuid siiski soovitaks kõigilsellest õppida sest agu loomarstki ütles võib lind sellest sokki saada ja surra.


Viimati muutis seda Sigrid (Laup 20 Sept 2008, 09:21). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : "Viirpapagoi" kirjutatakse kokku.)
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÄRBSELINDID on eluohtlikud!   KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Icon_minitimeNelj 09 Okt 2008, 22:54

No õnneks meil pole kodus kärbseid (no ainult 1 vanamees) ning me ei vaja kärbselinte.
Tagasi üles Go down
papakas
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
papakas


Female
Linde : 2
Postitusi : 222
Asukoht : Tartumaa
Vanus : 23

KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÄRBSELINDID on eluohtlikud!   KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Icon_minitimeTeis 11 Nov 2008, 14:30

Ma arvan,et kärbselint on siis ka ohtlik kui lind seda lakub. Wink Liim ju mürgine.
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÄRBSELINDID on eluohtlikud!   KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Icon_minitimeTeis 02 Dets 2008, 12:48

Jah, on küll. Nende keel võib sinna kinni jääda. Aga üldiselt ma usun, et nad ei tüki sinna kärbselintide juurde neid lakkuma. Ning iga linnuomanik võiks arvestada, et kui kärbselindid üleval on, siis kas ei lase lindu sellel ajal välja või viib teise tuppa.
Tagasi üles Go down
Volim-Te
Pesaehitaja
Pesaehitaja
Volim-Te


Male
Linde : 2
Postitusi : 41
Asukoht : Tallinn
Vanus : 29

KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÄRBSELINDID on eluohtlikud!   KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Icon_minitimeKolm 10 Dets 2008, 12:38

SaluKat kirjutas:
Jah, on küll. Nende keel võib sinna kinni jääda. Aga üldiselt ma usun, et nad ei tüki sinna kärbselintide juurde neid lakkuma. Ning iga linnuomanik võiks arvestada, et kui kärbselindid üleval on, siis kas ei lase lindu sellel ajal välja või viib teise tuppa.

Väag kleepiv see küll pole et keel jääks kinni Razz


Viimati muutis seda Sigrid (Kolm 10 Dets 2008, 13:36). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Palun jälgi oma õigekirja. Lause lõpus käib lauselõpu märk.)
Tagasi üles Go down
http://linnumaja.forum.co.ee
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÄRBSELINDID on eluohtlikud!   KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Icon_minitimeLaup 13 Dets 2008, 02:39

Un küll. Ma jäin kord ise näppupidi kinni ja kät kahti saada oli raske. Ja papagoi võib kergelt sinna nokaga või keelega kinni jääda.
Tagasi üles Go down
Sigrid
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
Sigrid


Female
Linde : 5
Postitusi : 164
Asukoht : Harjumaa
Vanus : 30

KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÄRBSELINDID on eluohtlikud!   KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Icon_minitimeLaup 13 Dets 2008, 12:27

Teema on ennast ammendanud. Teema lukku.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÄRBSELINDID on eluohtlikud!   KÄRBSELINDID on eluohtlikud! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
KÄRBSELINDID on eluohtlikud!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: