Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kontrolli oma värvi IQ-d

Go down 
4 posters
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kontrolli oma värvi IQ-d Empty
PostitaminePealkiri: Kontrolli oma värvi IQ-d   Kontrolli oma värvi IQ-d Icon_minitimePüh 15 Veeb 2009, 11:33

Kontrolli oma värvi IQ-d



Naised näevad rohkem värve kui mehed ja mõned naised näevad rohkem värve kui kõik teised inimesed. Kontrolli, kui palju sina erinevaid värvitoone eristad.

http://www.xrite.com/custom_page.aspx?PageID=77

Tiri hiirega toonikuubikud igas reas õigesse järjekorda, rea esimene ja viimane toon on paigas.

Minul läks alguses 12 värvi, teist korda 8 värvi valesti ja kolmandat korda ei läinud ühtegi värvi valesti.
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Kontrolli oma värvi IQ-d Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kontrolli oma värvi IQ-d   Kontrolli oma värvi IQ-d Icon_minitimeReede 27 Veeb 2009, 11:07

Minul esimesel korral läks 6 värvi valesti ja kui ma kunagi hiljem uuesti proovisin, siis oli oli tulemus 0, ehk ei olnudki viga ja siis ma olin ülirõõmus Very Happy
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kontrolli oma värvi IQ-d Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kontrolli oma värvi IQ-d   Kontrolli oma värvi IQ-d Icon_minitimeReede 27 Veeb 2009, 14:00

Mul hakkasid sinised silme ees virvendama ja siis ma tegin pausi cyclops
Tagasi üles Go down
Dexi-
Teismeline
Teismeline
Dexi-


Female
Linde : pole ühtegi
Postitusi : 17
Asukoht : Rõngu
Vanus : 26

Kontrolli oma värvi IQ-d Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kontrolli oma värvi IQ-d   Kontrolli oma värvi IQ-d Icon_minitimeNelj 01 Juul 2010, 20:06

ma sain 15 punkti Kontrolli oma värvi IQ-d Icon_smile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kontrolli oma värvi IQ-d Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kontrolli oma värvi IQ-d   Kontrolli oma värvi IQ-d Icon_minitimeLaup 31 Juul 2010, 15:25

5 minutit nuputamist ja tulemus. Smile
Online ColorIQ Challenge Results
You have perfect color vision!

FM Hue Test Results
Esimest korda tegin, olin kindel, et kümmetuhat viga tuleb, ma kannan veel väikese miinusega prille ka.
Tagasi üles Go down
Amadiin888
Noor Perepea
Noor Perepea
Amadiin888


Female
Linde : 3
Postitusi : 56
Asukoht : Tallinn

Kontrolli oma värvi IQ-d Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kontrolli oma värvi IQ-d   Kontrolli oma värvi IQ-d Icon_minitimeNelj 12 Mai 2011, 19:26

Minul oli 75% õige! Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kontrolli oma värvi IQ-d Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kontrolli oma värvi IQ-d   Kontrolli oma värvi IQ-d Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kontrolli oma värvi IQ-d
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Teised jututeemad :: Mängud, loosimised ja võistlused-
Hüppa: