Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Papagoide transport.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Birgit18
Tibu
Tibu
avatar


Female
Linde : 2
Postitusi : 2

Papagoide transport. Empty
PostitaminePealkiri: Papagoide transport.   Papagoide transport. Icon_minitimePüh 21 Veeb 2010, 10:16

Tere, mure selles, et oleks vaja terveks nv minna maale.
Kas kellegil on kogemusi, kuidas linnud suhtuvad transporti umbes 130 km.
Autos muidugi on soe ja saab ju puurile, midagi ümber panna, kui üleõue autosse neid viia..
On kellegil papagoid niiviisi endaga kaasa reisinud...Ei tahaks neid üksi jätta, kuna maja läheb külmaks jne.
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Papagoide transport. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoide transport.   Papagoide transport. Icon_minitimePüh 21 Veeb 2010, 10:46

Tere. Nädalavahetus on lühike aeg, õige pea sõidad jälle tagasi, nii et võib olla väike stress küll ehk. Kas linnud on Sul kaua olnud? Arvan, et kas soovitada Sul nad (saan aru et 2 tk) paigutada kumbki eraldi kartongkarpi, nii paraja suurusega ja mitte väga suurde, õhuaugud loomulikult sisse lõigata. Nii on läbi aegade kanatibusid transporditud maapiirkondadesse. Ja üleõue autosse viies kindlasti soe pleed ümber. Mul ka plaan suvel kuuks ajaks maale jääda ja lind kaasa võtta, aga hetkel endal pika sõidu üleelamise kogemus puudub. Kui linnu ostsin, siis oli autosõit väga lühike.
Tagasi üles Go down
Birgit18
Tibu
Tibu
avatar


Female
Linde : 2
Postitusi : 2

Papagoide transport. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoide transport.   Papagoide transport. Icon_minitimePüh 21 Veeb 2010, 11:45

Nad mul kaks kuud alles olnud, kui tõime siis oli ka pikk sõit.
Ei saanud aru, et nad oleks ennast väga halvasti tundnud.
Tagasi üles Go down
Kailike
Teismeline
Teismeline
Kailike


Female
Linde : 2
Postitusi : 12
Asukoht : Tartu
Vanus : 34

Papagoide transport. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoide transport.   Papagoide transport. Icon_minitimeKolm 24 Veeb 2010, 10:10

No me võtame papagoi kaasa kui läksime ämma ja äia juurde nemad elavad kaugemal nii 87 km kaugusel ma ei pannud lindu karpi,see tundus liiga piinamine minu jaoks. Papagoi oli puuris panin teki peale läksime autose enne muidugi soojendasime autot, panin ta tahaistmele ja siis võtsin teki puuri pealt. Kinnitasin ka puurile turvavöö. Linnuke hakkas sidistama ja tundus põnevil olevat. Tal oli palju tegevust.
Talle tundus see meeldivat.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Papagoide transport. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoide transport.   Papagoide transport. Icon_minitimeKolm 24 Veeb 2010, 10:22

Tegelikult ongi kõige parem trantsportimine karbis. Siis ei vigasta lind ennast ja pime on tema jaoks rahustav. Olen tähele pannud, et kui mulle tuuakse lind karbis, siis pole stressi kunagi tekkinud, kuid kaks korda on mulle linnud puuris toodud ja kolmest linnust 2 tekkis stress.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Papagoide transport. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoide transport.   Papagoide transport. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Papagoide transport.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Transport ja stress

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Teised teemad lindudest-
Hüppa: