HomeHome  GaleriiGalerii  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
R2bbit
Pesamuna
Pesamuna

Female
Linde : 1
Vanus : 25

PostitaminePealkiri: Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!   Püh 03 Jan 2010, 18:44

Tere mul on kodus isane india kaeluspapagoi ja üleöö on ta järsku jäänud nii haigeks, et ei jaksa õrre peal istuda kössitab ainult puuri põhjas, tahab terve päev magada ja ei liigu ega söö peaaegu üldse, ainult kui ta välja võtan. Kuna üleüldse on ta agressiivne alati olnud, siis on teda ka raske toita. Ennem oli tal ühe jalaga probleeme mille varbad olid pool nagu halvatud ja kui kutsusin arsti see ei osanud midagi teha ja maksin talle niisama raha. Nüüd tal on üleüldse jalad ja terve keha nõrk ja ma ei oska teda kuidagi aidata. Panin talle puuri põhja käterätiku aga talle meeldib ajalehe peal istuda hoopis. Panin talle puuri põhja ka tema seemnetopsi ja veetopsi ning sõidutasin ta radiaatori lähedale. Elan muidu Tallinnas ja oleks KIIRESTI abi vaja! Palun soovitage keegi arsti, kellele helistada või kelle juurde minna. Oleks vaja võimalikult ruttu kontaktandmeid või aadressi või midagi, sest ainus arst kelle ma leidsin, ta ei teinud midagi.

PS! See sama arst tegi kunagi ka mu tšintšiljale opi, mille tagajärjel pisike ära suri, sest ta anti mulle lahtise haavaga koju. Edaspidiseks teadmiseks arsti nimi oli Svetlana Lukjanova.

Täpsemalt tema jalast jms kirjutasin ühele inglise keelsele foorumile, kui aega ja jaksu võib sealt ka lisaks lugeda: http://www.indianringneck.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=7320

Tänud,
Liis

Viimati muutis seda R2bbit (Püh 03 Jan 2010, 19:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg

Female

PostitaminePealkiri: Re: Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!   Püh 03 Jan 2010, 19:14

Tatari Loomakliinik:
Aadress: Tatari 22 Tallinn
Telefon: 6 467 084

Pidavat olema väga hea kliinik. Dr. Joost tegeleb seal lindudega. (kui kirjutasin nime õigesti.)
Tagasi üles Go down
R2bbit
Pesamuna
Pesamuna

Female

PostitaminePealkiri: Re: Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!   Püh 03 Jan 2010, 19:19

Suured tänud! Helistan sinna kohe homme hommikul!
Tagasi üles Go down
R2bbit
Pesamuna
Pesamuna

Female

PostitaminePealkiri: Re: Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!   Esm 04 Jan 2010, 10:20

Mu pisike linnuke lahkus meie seast. Ärkasin kell 05.00 ja kontrollisin teda, siis oli kõik korras, andsin talle juua ja natuke õuna ja panin tuttu tagasi. Pidin kell 10.00 helistama arstile, aga Tuti ei pidanud kahjuks vastu. Ärkasin kaheksa läbi umbes 10-15 minutit ja siis ta lamas oma puuris salli sees kangestunult. Üritasin tal silmi kinni panna, aga sellest ei tulnud midagi välja, silmakile nihkus paigast. Niiet panin ta lihtsalt koos käterätikuga kasti sisse, andsin põse peale musi ja panime praegu liiva peale kasti sisse ja kasti rõdule kilekoti sisse, sest ei tea kuhu teda matta..maa on külmunud. Kasuisa uurib enda juures asja, vb saab sinna, aga muidu ei tea mis saab..

Aitäh kõigile siiski abi eest,
Liis.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg

Female

PostitaminePealkiri: Re: Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!   Esm 04 Jan 2010, 13:46

Mul on väga kahju, et vaatamata kõigele ta ikka suri. Mõnikord ei ole meie otsustada, kas linnuke saab päästetud või ei. Maailm võib tihti tunduda ebaõiglane, kuid igal juhtumisel on alati oma kindel põhjus.
Minu sügav kaastunne.
Tagasi üles Go down
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp

Male
Vanus : 20

PostitaminePealkiri: Re: Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!   Esm 04 Jan 2010, 15:25

Minu kaastunded ka!
Tagasi üles Go down
R2bbit
Pesamuna
Pesamuna

Female

PostitaminePealkiri: Re: Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!   Esm 04 Jan 2010, 20:24

Aitäh südamest kõigile. Ma tean, et Tuti ei tahaks, et ma ennast halvasti tunneksin, seega üritan mitte kurvastada. Tulin just koju, sängitasime pisikese mulda viimsele puhkusele. Jään teda alati armastama ja igatsema, kuid tean, et kunagi kohtume jälle ning ta on nüüd paremas kohas, kus tal on kergem ja ta saab vabalt lennata. Ta on eemal maistest muredest ja õnnelik..

Puhka rahus väikseke. iwmU,
sinu emme. Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!   

Tagasi üles Go down

Papagoi on väga haige. Oleks vaja kiiresti arsti!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tibu on haige, ei istu ja on eraldi
» Kana haige
» Kana haige
» Loomaarstid, kes tegelevad ka lindudega.
» Hüva nõu vaja! Kuidas pardilt lihtamini suled/tüükad kätte saada?