Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Küsimused kaeluspapagoi kohta!

Go down 
3 posters
AutorTeade
kristike
Tibu
Tibu
kristike


Linde : 1
Postitusi : 1

Küsimused kaeluspapagoi kohta! Empty
PostitaminePealkiri: Küsimused kaeluspapagoi kohta!   Küsimused kaeluspapagoi kohta! Icon_minitimeEsm 20 Juul 2015, 10:29

Tere. Olen siin foorumis uus. Papagoi omanikuna samuti uus Very Happy Ostsin omale 4 päeva tagasi ta. Olen lugenud juba osasid siinseid teemasid,kuid kaeluspapagoi omanikke tundus vähe olevat või ei hakanud silma lihtsal.
Papagoi Doddo on mul 4kuune. Natuke kardab mind,kuid puuri vahelt võtab ilusti näppude vahelt süüa. Küsimus,kui tihti juur ja puuvilju neile anda võib ? Rolling Eyes Ja mismoodi teda harjutada käe peale tulema ? Kutsumise peale tuleb ise puuri ette minu juurde korraks,et enam nii hullult ei karda ,kui esimene päev. Kätt puuri pannes ka ta enam paanikasse ei satu õnneks Razz
Aitäh vastajatele,kes viitsivad mind natuke informeerida selle liigi kohta. Eriti hea oleks kuulda neilt omanikelt,kellel on kodus samuti kaeluspapagoid Wink
Tagasi üles Go down
illuminaat
Pesamuna
Pesamuna
illuminaat


Male
Linde : 1
Postitusi : 5
Asukoht : Narva
Vanus : 36

Küsimused kaeluspapagoi kohta! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimused kaeluspapagoi kohta!   Küsimused kaeluspapagoi kohta! Icon_minitimeNelj 24 Märts 2016, 20:56

Tere. Endal on roheline kaeluspapagoi ja sai ta ostetud kihlatule 8ndaks märtsiks. Papagoi ise on 2 aastane. Mina annan puuvilju nii tihti kui ise söön ehk siis umbes 3-4 korda päevas. Käe peale pole veel tulema hakanud, kuna mõned päevad tagasi eemaldasime rõnga ja nüüd on natukene solvunud meie peale. Puurist lasen teda välja praegu iga päev ja lasen tal lennata vähemalt kaks tundi. Puuri tagasisaamisega on praegu natukene probleeme, kuna saab juba aru, et kui puuri läheb, siis läheb ka uks kinni.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Küsimused kaeluspapagoi kohta! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimused kaeluspapagoi kohta!   Küsimused kaeluspapagoi kohta! Icon_minitimeReede 25 Märts 2016, 08:36

Ma arvan, et kaeluspapagoid võib õpetada nagu igat teist papagoid. Ma ei usu, et talle õpetamise koha pealt kuidagi eriliselt lähenema peaks, kuna ta on kaeluspapagoi. Kokkuvõtteks on iga papagoi ka üksikult eriline, olenemata liigist. Lihtsalt õpi teda tundma ja lase tal ka sind tundma õppida. Ära ole pealetükkiv. Usalduse võitmine on kõige tähtsam. Kui ta sind usaldab ja sõbraks peab, tuleb ka kõik muu milleks linnul tahtmist on ja milleks ta võimeline on. Sellest kuidas papagoi usaldust võita on meil päris palju foorumis räägitud.
Muidugi on hea teha endale selgeks millised on kaeluspapagoide vajadused. Et lind ennast ikka hästi tunneks. Muidu ta on hädas sellega, et loomulikud vajadused on rahuldamata ning tal ei jätku tahtmist sinuga sõbraks saada.
Jäta kindlasti üks kaeluspapagoide eripära meelde. Nad on agressiivsed linnud teiste linnuliikide vastu. Tapavad ära, kui saavad. Isegi kui teisest liigist lind on puuris, lendavad kaeluspapagoid puuri peale ja läbi võre võtavad teise kinni ning vajutavad oma terava noka nii tugevasti teise linnu sisse, kui vähegi saavad. Ühesõnaga killerid. Noorena nad nii agressiivsed pole, kuid vanusega tuleb ka selline käitumine teiste linnuliikide vastu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Küsimused kaeluspapagoi kohta! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimused kaeluspapagoi kohta!   Küsimused kaeluspapagoi kohta! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Küsimused kaeluspapagoi kohta!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Papagoide looduslik kodumaa ja uued avastused liikide kohta
» Kaeluspapagoi
» Kaeluspapagoile kaaslane

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Liigid :: Papagoid ja kakaduud :: Kaeluspapagoid-
Hüppa: