Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad ?

Go down 
+2
tibu
Oliver
6 posters
AutorTeade
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Empty
PostitaminePealkiri: Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad ?   Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Icon_minitimeNelj 24 Dets 2009, 17:50

Minu kaeluspapagoi Stjopa oskab kräunuda ( mjäuguda ) , haukuda ja teeb üldse huvitavaid hääli Very Happy


Viimati muutis seda Oliver (Püh 18 Apr 2010, 19:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad ?   Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Icon_minitimeReede 25 Dets 2009, 12:41

Minu Tupsi ja Luuna räägivad ehtsat lapse pudikeelt.
Tagasi üles Go down
gr33n
Pesaehitaja
Pesaehitaja
gr33n


Female
Linde : 1
Postitusi : 43
Vanus : 31

Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad ?   Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Icon_minitimePüh 27 Dets 2009, 14:22

Minu Sarah ütleb : Kukukuku. Ja vahel vilistab ka nagu vilega. Smile
Tagasi üles Go down
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad ?   Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Icon_minitimeTeis 29 Dets 2009, 22:53

See pole küll võibolla midagi erilist viirpapagoi kohta, kuid minu viiru teeb vahepeal sellist hästi nunnut häält nagu vaikselt "tsiu-urrrrr-tsiu" noh mitte nagu mingi selline hoiatav urin vms, vaid selline "kurrrr" rohkem Very Happy
Tagasi üles Go down
robert
Pesamuna
Pesamuna
robert


Male
Linde : 2
Postitusi : 9
Asukoht : Tartu

Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad ?   Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Icon_minitimeEsm 11 Jan 2010, 16:18

Esimene viirpapagoi, kes mul oli hakkas poole aastaselt jutustama.
Selliseid lauseid nagu: karla ilus poiss , karla musi , musi ning siis tegi sellist häält nagu annaks musi. Ei tea kui palju ta rääkima oleks hakanud, kui õnnetust poleks juhtunud.

Praegune viirpapagoi oli laisk õppija ning preemijaks võtsime talle emalinnu seltsiks.
Siin aadress, kus ta oma nime korrutab ja kukku ütleb:

https://www.youtube.com/watch?v=CQp09gLDzes
Tagasi üles Go down
Kadri
Pesamuna
Pesamuna
Kadri


Female
Linde : 1
Postitusi : 6
Asukoht : Tallinna lähedal

Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad ?   Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Icon_minitimeTeis 02 Märts 2010, 14:28

Tere!
Pean Teid nüüd kadedaks tegema Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Icon_smile aga minu hallpapagoi räägib nagu inimene. Ta küll alles 9 kuud rääkinud aga tean, et iga päeva-kuu-aastaga hakkab pikki lauseid ja jutte vestma. Hetkel 5 sõna järjest ütleb õigesti. Ülejäänud sõnad ja hääled 1-2 kaupa miksib läbisegi ja kordab. Sõnavara hetkel kuni 60 sõna vabalt. Aga pidavat kuni 2000 sõna saama selgeks, seega nagu inimene tõesti!

Nt. Tere hommikust! Kus Sa oled?
Ajakiri "Lemmik" tere, kuidas läheb?
Ola-ola coca-cola
jne...
Tagasi üles Go down
http://www.papagoi.ee
Sponsored content





Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad ?   Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad  ? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mis sõnu ( häälitsusi ) teie papagoid oskavad ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mis teeb Sinu papagoi nii eriliseks?
» Teie lemmik mutatsioon?
» Kas papagoid suplevad?
» Papagoid
» Kas papagoid saavad aru?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Käitumine, trikid ja nende õpetamine-
Hüppa: