Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kust osta papagoidele mõeldud muru ?

Go down 
+4
Riko23
Pille
pepe7
Oliver
8 posters
AutorTeade
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimePüh 08 Nov 2009, 20:17

Kas keegi teab soovitada kust osta papagoidele mõeldud muru ? Aitäh ! afro
Tagasi üles Go down
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeReede 13 Nov 2009, 19:56

Palun vastake, sest jõulud tulemas tahan talle kinkida selle Very Happy
Tagasi üles Go down
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeReede 13 Nov 2009, 21:47

Arvan, et seemnepoodides peaks müügil olema . Neile sobib ka kassimuru .
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeLaup 14 Nov 2009, 10:32

Tänan .
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeNelj 08 Apr 2010, 12:30

Ostsin Hortesest, oligi papagoimuru seemnepakike lemmiklinnu toiduriiulis. Kasvata nädal, et juurduks, siis võib ette anda. Püsib mullas värske ja mahlakas väga pikalt, st. ei kuiva ega närbu. Muidugi piserdan ka veega. Hiljuti külvasin veel salatkressi seemneid sinnasamasse alusele muru vahele (need külvatakse mulla peale), need idanesid nelja päevaga ja eriti hull ollakse nende järgi.Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_cheers
Tagasi üles Go down
Riko23
Noor Perepea
Noor Perepea
Riko23


Male
Linde : 2
Postitusi : 60
Vanus : 25

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeEsm 25 Juul 2011, 11:41

Tahaks teda kas ma võin oma viirule anda muru ja kas kellelgi on papagoid muru söönud. Question
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeEsm 25 Juul 2011, 11:57

Võid anda nt. vesiheina ja ristikut. Igasugust muru anda ei tohi, seal võib olla mürgiseid taimi.
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeEsm 25 Juul 2011, 12:31

Ristik on looduslik energiapomm (sisaldab tugevatoimelisi ühendeid), palju ei tohi anda ja sel nädalal ära lisa vitamiine toidu või vee sisse - kergesti võib tekkida n.ö. üledoos.
Muru - olen näinud Horteses ja lemmikloomapoodides müügil papagoidele muruseemneid, kas sa mõtled säärast muru?
Et külvad potti. Seda võiks küll, kuid ära mulda väeta. Ent muld osta poest - oleks minu soovitus, kui keegi võtab peenralt mulla, ma ei tauni seda, ma ise lihtsalt ei julge Laughing
Olen kasvatanud salatkressi, see kasvab kiiresti ja maitseb minu papagoidele.


Viimati muutis seda Pille (Laup 30 Juul 2011, 13:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Riko23
Noor Perepea
Noor Perepea
Riko23


Male
Linde : 2
Postitusi : 60
Vanus : 25

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: papagoidele mõeldud muru   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeLaup 30 Juul 2011, 09:49

Ahah ei ma tegelikult plaanisin niisama õuest võtta,aga ei tee siis seda mul muidu emal on küll kasvuhoones värsket salatit proovin talle äkki seda anda. Question Aga muidu ma pole kunagi talle vee ega toidu sisse lisandeid seganud kas peaks seda tegema ja millal. Question
Tagasi üles Go down
KadrijaKaiapapagoid
Noor Perepea
Noor Perepea
KadrijaKaiapapagoid


Linde : 2
Postitusi : 57
Vanus : 25

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeLaup 23 Märts 2013, 13:21

Tundub huvitav. Peaksime ka ostma ja lihavõtteteks neile kinkima. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeLaup 23 Märts 2013, 13:32

Ma pole enam müügil näinud kusagil, niisugust papagoidele mõeldud muru. Näe, ei mäletanudki enam seda postitust Very Happy
Ilmselt sobib ka kassimuru?
Tagasi üles Go down
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeLaup 23 Märts 2013, 14:33

Nägin konsumis müügil muru seemneid. Leitsin sealt lihavõtete tibude ja jänkude juurest Razz . Ostsin ka ühe paki. Ei ole kallis ka.
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeEsm 18 Aug 2014, 22:56

Ostsin nädalavahetusel Tallinna Haabersti Rimi Bosse Lemmikloomapoest muruseemneid.
Vitakraft - fresh green for birds.


Viimati muutis seda Pille (Esm 01 Sept 2014, 22:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
DiandraTubli
Täisealine
Täisealine
DiandraTubli


Female
Linde : 3
Postitusi : 33
Asukoht : Saku

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeTeis 19 Aug 2014, 09:09

Ostsin neidsamu  Very Happy 
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitimeEsm 01 Sept 2014, 22:23

Vitakrafti seemnepakis on raiheina, aedkressi ja punase ristiku seemned.
Kust osta papagoidele mõeldud muru ? 29xhdhu
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust osta papagoidele mõeldud muru ?   Kust osta papagoidele mõeldud muru ? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kust osta papagoidele mõeldud muru ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sai papagoidele toiduks.
» Kust osta eksootilisi papagoisid?
» kust osta kakariki papagoid
» UV lambid. Kust osta, kuidas kasutada?
» Riided papagoidele.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Toitumine ning muu toiduga kaasnev-
Hüppa: