Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Papagoi ei joo.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Papagoi ei joo. Empty
PostitaminePealkiri: Papagoi ei joo.   Papagoi ei joo. Icon_minitimeLaup 24 Okt 2009, 23:47

Tere,

Mul on oma viirpapagoi Fairo puuri automaatne joogitops mille vett vahetan igal hommikul.
Asi selles, et viirpapagoi vist ei joo. Panen topsti pooleldi täis, ühe kindla kohani kust aru saan. Tulen siis tavaliselt mitu-mitu tundi hijem ja näen, et see on ikka täis.
Milles asi olla võib? Kas linnuke võib hoopis oma vannist juua? (See on tal puuri küljes ja üpriski suur.) Kui ta vannis joob kas pean selle vett kah igapäev vahetama. (Vahetan seda üle päeva.)
Linnul on ikka oma pulk vms olemas ja muidu istub küll seal. See on joogitopsi ees. On asi täpses kõrguses ka?

Ette tänades
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Papagoi ei joo. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoi ei joo.   Papagoi ei joo. Icon_minitimePüh 25 Okt 2009, 09:36

Mina panin tähele, et minu linnud joovad vannist. Kui nad lähevad suplema, võtavad alati nokatäie vett.
Vannivett peabki iga päev vahetama. Joogivett võid vahtada iga päev. Ise ka ei tahaks minna vanni, kui eelmine päev samas vees sulistasid Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Papagoi ei joo. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoi ei joo.   Papagoi ei joo. Icon_minitimePüh 25 Okt 2009, 10:08

Aitäh, sain targemaks, aga ootan veel vastuseid.
Tagasi üles Go down
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

Papagoi ei joo. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoi ei joo.   Papagoi ei joo. Icon_minitimePüh 25 Okt 2009, 22:11

Minu viirpapagoid joovad oma veepudelist,mida vahetan üle päeva,aga vannist nad küll ei joo.
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
Sponsored content





Papagoi ei joo. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Papagoi ei joo.   Papagoi ei joo. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Papagoi ei joo.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Koer ja papagoi.
» Papagoi suri!
» Veterinaar linnule!
» Papagoi aevastab?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: