Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Puuri ehitamine.

Go down 
+6
iku
Henri
Dexi-
Urmas
tibu
Diego
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Diego
Pesamuna
Pesamuna
Diego


Female
Linde : 2
Postitusi : 6
Asukoht : Tartu

Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitimeLaup 17 Okt 2009, 18:07

First topic message reminder :

Tahaks huvi pärast teada, et kas oleks võimalik ka ise Nümfile puuri ehitada?Muidugi, et suurt puuri.
Mul oleks muidu natukese ideid ja kui võimalik, siis võiksite natukese näpunäiteid anda(kui viitsimist muidugi)Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_smile
Tagasi üles Go down

AutorTeade
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitimeTeis 30 Apr 2013, 17:39

Tänu oma tibukeste uutele omanikele, kel oma meisterdatud puur oli valmis, sain äsja teada, et K-RAUTAST nad hankisid puuri võrgu. Mitte igas poes pole müügil. Ei olevat tsingitud materjal. Mulle saadeti täna hommikul pilt, võtan siinkohal ülbuse (kuna pole küsinud luba) seda kohe kasutada näitena.
Olen ise ka huvitatud, kust saada rõdule head võrku, mis mu vägilas-nokalise jõule vastu peaks.
Puuri ehitamine. - Page 2 Eldtf
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitimeNelj 02 Mai 2013, 17:12

Kas see võrk on plastikuga kaetud?
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitimePüh 12 Mai 2013, 16:03

Kas keegi teab, kust leiab hea õpetuse, kuidas puurile puidst raami teha? Ehk siis enne kui ma võrgu panen, kuidas see raam valmis teha. Ma ei ole Youtubest leidnud, või ei oska otsida.
Tagasi üles Go down
kallmann
Tibu
Tibu
kallmann


Linde : pole ühtegi
Postitusi : 4

Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitimePüh 12 Mai 2013, 18:31

tibu kirjutas:
Kas see võrk on plastikuga kaetud?
jah see võrk on kaetud PVC, ehk plastikuga.

Puuri ehitamine, karkass
https://www.youtube.com/watch?v=qKl_mzPr4ag
pealkirjaga Home Made Bird Cage.

Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitimePüh 14 Juul 2013, 00:07

Ja ongi rõdu võrguga turvistatud! Nüüd veel õrred paigaldada ja taimede pärast pean vist nüüd palju väikeseid puure muretsema, pistan oma rõdul suvitavad toataimed puuridesse Very Happy
Aeg rõdu ehitamise peale kulus umbes 7 tundi.
Materjal: puurivõrk (pvc fxa100cm 19x0,9/1, 4mm 5m) 2 rulli 37.10 EUR
Katteliist (2,4m) 8.96 EUR
Hööveldatud pruss (44x44x2100mm ja 44x95x2199mm) 37.97 EUR
Puidukruvid, naelutusnurk, naelutusplaat, neetmutter, polt 26.52 EUR
Kokku 110,55 EUR.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitimePüh 14 Juul 2013, 20:53

Kas pilti oleks näidata:)
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitimePüh 14 Juul 2013, 22:11

Pilt on sellest etapist, kui põhitöö valmis. Õhtune päike 19:15, hommiku- ja õhtupäike sobib lindudele imehästi.
http://tinypic.com/r/2vxhy7l/5
Täna sai esimene õrs juba paika, kunagi loodan paremaid fotosid teha.
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitimeKolm 07 Jan 2015, 18:11

Üks näide puuri ehitamisest ja sisustamisest.
https://www.youtube.com/watch?v=p1P9YNmY9VU

Lindudele meeldivad sellised majakesed, linnud käivad seal magamas. Mõni liik vajab justkui rohkem sellist varjulist paigakest. Mul on kõigil mägipapagoidel majake ja tean üht rosellat, kel taoline majake ja on ka väga rahul.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Puuri ehitamine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puuri ehitamine.   Puuri ehitamine. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Puuri ehitamine.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ise valmistatud puuri materjal
» Kuidas saada papagoi puuri tagasi?
» Puuri sisustamine
» Puuri allapanu.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Teeme ise!-
Hüppa: