Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kavalad ja targad linnud.

Go down 
+4
SaluKat
tibu
Malle210
KKatsa
8 posters
AutorTeade
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Papagoi kui... Kondiväänaja!!??   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeLaup 06 Juun 2009, 18:35

Minu papagoid on nii naljakad ja samas ka imelikud, nad lähead puuri võre külge ja siis teevad kukerpalli:shock:. Jaa, ma tean et see pole midagi haruldast vms, et ka teistel teevad, kuid seda on nii jube vaadata, selline tunne on, et kohe käib prõks ja linnuke läheb pooleks pale. Ja siis ta ei lähe kohe ära ka, vahel jätab end ühele jalale rippuma ja siis vahel peesitab niimoodi tagurpidi. Minuarust nii jube. Kas teie papagoi ka selline kondiväänaja on?
Tagasi üles Go down
Malle210
Noor Perepea
Noor Perepea
Malle210


Female
Linde : 2
Postitusi : 64
Asukoht : Raplamaa
Vanus : 65

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeEsm 08 Juun 2009, 14:56

Need "kondiväänajad" on ka lembelinnud - minul on kandiline puur ja siis seal nurgas ka end kukerpallitatakse - vaatad neid ja ahhetad kui järsku märkad kuidas hoitakse jalgadega kinni nurgast ja ikka kõhuga võre poole ja siis pannakse pea jalgade vahele ja järsku linnuke seljaga puuri poole ja pea all - ei saagi vist aru kuidas saab nii end keerata - aga tore on neid vaadata:)
Tagasi üles Go down
http://www.freewebs.com/mallenet
KKatsa
Kogemustega lendur
Kogemustega lendur
KKatsa


Female
Linde : 2
Postitusi : 106
Asukoht : Tartumaa ^_^
Vanus : 28

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeEsm 08 Juun 2009, 14:58

Fuhh, minuarust nii jube, vahepeal minu omad lasevad end siis ühe jala peale ripalike ja siis mina jälle jooksen, et ega ta kinni ei ole jäänud. Very Happy
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeEsm 08 Juun 2009, 16:24

Ära muretse nii palju, usun, et nad teavad mida teevad Very Happy
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeEsm 15 Juun 2009, 18:52

Kirjutage siia, mida kavalat ja tarka on teie linnud korda saatnud. Nt. puuri ukse lahti muukinud, lennanud laua peale toitu küsima, õppinud mõne sõna selgeks ja kasutanud seda jms.






Sirle kirjutas:
Minu esimeste lembelindude paaril oli väiksem Ferplast`i puur, mille söögitopside eest tõstmine ei olnud lindudele samuti mingi probleem:o) Topsid said väljastpoolt kleeplindiga kinni teibitud! Kui neil siiski õnnestus omapäi puurist välja pääseda, siis asusid nad kohe tapeeti, raamatuid, ukse piirdeliiste ja puitaknaid "kujundama". Aga toredad olid (elasid ca 9 aastaseks) nad sellegipoolest:o)


Viimati muutis seda tibu (Esm 15 Juun 2009, 18:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark
SaluKat


Female
Linde : 6
Postitusi : 529
Asukoht : Tartu
Vanus : 28

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimePüh 21 Juun 2009, 09:50

Minu Tibul on selline komme, et alati, kui mina (vahel koos minuga ema või vanaema ka) sööma lähen, hakkab ka tema sööma. Alati! Ja kui ma söömise lõpetan, lõpetab ka tema. See on hästi armas minu arvates.

Muidu ma ei tea, kas see on ka kavalus, aga kui meil veel suured kapid olid, siis istus Tibu sel ja üritas lennata lae külge nii, et lendeb ja õhus keeras ennast teist pidi, nii, et jalad olid lae poole ja tiivad alla poole ning krahmas jalgadega laest kinni ja näris jubediad auke lakke. Aga see oli nii huvitav, et mul jäi lausa suu lahti. Ma pole kindel, aga mul võib olla ka video sellest.
Tagasi üles Go down
kiir.70
Tibu
Tibu
kiir.70


Linde : 2
Postitusi : 3

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeEsm 03 Aug 2009, 19:34

minu andekat lindu saab vaadata youtubist kui soovi on viirpapagoi arturi nime alt:)
Tagasi üles Go down
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeTeis 27 Okt 2009, 22:24

Minu kaeluspapagoi Stjopa hakkab alati karjuma (näiteks kassihäält tegema või haukuma) kui ma oma toast välja lähen . Või kui ma õhtul tule kustu panen ronib ta seina peale (puuris) ja siis ma lähen puuri juurde ja ma saan ta jalgu , kõhtu ja saba katsuda Very Happy .
Tagasi üles Go down
külastaj
Külaline
Anonymous



Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeReede 30 Okt 2009, 08:31

Kunagi kui mul oli 4 papagoid,siis lasin nad alati puurist välja.Neid tuli lõpuks 10 kokku.Oli siis kunagi selline lugu.Hakkasin suures toas kartuli salatit sööma(minu papagoid olid väljas),vaatasin telekat.Lõpuks märkasin et papagoi sööb salatit,ja ta sõi pooltaldrikut salatit.
Tagasi üles Go down
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeKolm 25 Nov 2009, 17:17

See on nii naljakas lihtsalt , kui ta teeb mingit häält siis ma teen seda sama häält kõvemini siis ta teeb ka ja me jäämegi nii tegema kuni ta uue häälitsuse teeb . Very Happy
Tagasi üles Go down
anka31
Tibu
Tibu
avatar


Female
Linde : 1
Postitusi : 3
Asukoht : Jõhvi

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeEsm 07 Dets 2009, 23:50

Ma panen Ronnile alati põrandale valge paberi et, ta tapeeti ei näriks, alati kui unustan paberit panna asub ta tapeedi kallale. Avastasin selle juhuslikut, kui paberid olid põrandale kukkunud ja osa neist olid ära näritud.
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitimeReede 03 Juun 2011, 11:21

Minu rosella Iris mu õla peal istudes, kui ta tunneb, et tahab oma häda minna tegema või sööma-jooma, teeb ühe madala vaikse kraaksatuse. See on märguanne, et pean minema ta puuri juurde ja siis ta hüppab õlalt maha. Sellist häält ta kasutab ka, kui on mingi väike mure või segadus puuris, mida ta loodab, et ma saaks aidata lahendada.
Üldse on rosellad osavad inimest oma huvides ära kasutama. Vahel puistame päevalilleseemneid laua peale, vanalinnud ei taha lubada noorlindu endaga koos sööma. Siis nooruk Leevi tuleb võimalikult meie lähedale, lausa külje alla poeb, sinna vanalinnud ei tule teda ära ajama ja ta saab rahulikult krõbistada. Samas, vanalind Orlov on ainus, kel meeldib näpu vahelt teri võtta, Leevi seda ei taha - tema tahab "kaitset." Muidu saavad kõik sõbralikult läbi.
Riputan siia foto raamatust, see on Sofia looming, kui ta pesa ehitas. Loovutasime talle ühe vana ÕS-i.
Kavalad ja targad linnud. 1gp0sg
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kavalad ja targad linnud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kavalad ja targad linnud.   Kavalad ja targad linnud. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kavalad ja targad linnud.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mis soost linnud koos?
» Linnud minu kodukohas.
» Loeme oma linnud kokku!
» Jako ja teised linnud.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Käitumine, trikid ja nende õpetamine-
Hüppa: