Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Oksad õrteks.

Go down 
+9
Riko23
Pille
chrissu
Janneke
Elspret
Malle210
Noora
SaluKat
tibu
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Oksad õrteks. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Oksad õrteks.   Oksad õrteks. - Page 2 Icon_minitimeTeis 19 Mai 2009, 19:32

First topic message reminder :

Millise puu/põõsa oksad, sobivad veel papagoidele õrteks? Mina lugesin ühest foorumist, et õunapuu, pärna puu, sõstra- ja arooniapõõsaste, pirnipuu, ploomipuu, kirsi, kase, pihlaka ja paju oksi võib kasutada. Kuid kas tohib anda koos lehtedega, seda ma ei tea. Ise tean kindlalt, et õunapuu ja paju oksi võib kasutada.
Tagasi üles Go down

AutorTeade
siksu
Teismeline
Teismeline
siksu


Linde : 2
Postitusi : 17

Oksad õrteks. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oksad õrteks.   Oksad õrteks. - Page 2 Icon_minitimeNelj 24 Juul 2014, 12:30

Mina olen ka kõik puuriõrred vahetanud puuokste vastu välja. Kuna elame männimetsas, siis erilist lehtpuude valikut pole. Olen kasutanud nii kase kui pihlaka oksi. Kuskilt lugesin, et viirudele sobib puuoks jämedusega alates 1,5 cm läbimõõdust - see ongi siis selline läbimõõt, millest alates küünised enam kokku ei puutu. Kõige ülemine ehk magamisoks on veel jämedam - ca 3 cm.
Tagasi üles Go down
 
Oksad õrteks.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kuuse oksad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Puur ja sisustus-
Hüppa: