Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Õhupuhastaja, HEPA-filter

Go down 
AutorTeade
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Õhupuhastaja, HEPA-filter Empty
PostitaminePealkiri: Õhupuhastaja, HEPA-filter   Õhupuhastaja, HEPA-filter Icon_minitimeTeis 03 Mai 2016, 16:54

Mainisin kunagi et kasutan kodus õhupuhastajat.
Soovitan õhupuhastit, selline masin on usaldusväärne. Palju ruumi ei võta, masin peab olema põrandal, mitte vaiba peal ega kapi otsas, vaikse mühinaga, öösel praktiliselt kuuldamatu. Ruumi pindala mille puhastab on umbes 40 m2, kuid oleneb kui sopiline on tuba.
Kõige olulisem on HEPA-filter, minu masinatel on 5 filtrit. Mul on 2 masinat sest vaja oli kahte tuppa, masinad on niiöelda eluaegsed, filtrite komplekti vahetatakse 1 x aastas.
Masinast väljuv õhk on absoluutselt lõhnatu, puhas.
Ionisaatorit ma ei kasuta, selle kohta olen lugenud vastuolulist infot ja isegi öeldakse et on kahjulik papagoidele (või loomadele). Seda on lihtne välja lülitada, ongi kõik ja õhupuhasti töö korrasolek sellest ei vähene.
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Õhupuhastaja, HEPA-filter Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhupuhastaja, HEPA-filter   Õhupuhastaja, HEPA-filter Icon_minitimeTeis 03 Mai 2016, 16:59

Õhupuhastaja, HEPA-filter Kx17d
Õhupuhastaja, HEPA-filter 2r3wjg0
Õhupuhastaja, HEPA-filter 2u8dszn
Õhupuhastaja, HEPA-filter F2lctw
Tagasi üles Go down
 
Õhupuhastaja, HEPA-filter
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: