HomeHome  GaleriiGalerii  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Ühte varvast pole viirpapagoil :(

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Ühte varvast pole viirpapagoil :(   Teis 01 Jan 2008, 15:26

Noh, alguses, kui papagoid sain, ei teadnud neist midagi. Pärast lugesin mingit papagoiraamatut ja seal kirjas, et ei tasu võtta sellist papagoid kellel ühte varvast pole! siis vaatan enda omasi ja näen, et mu 3kuusel emasel papakal polegi ühte varvast! mida selle juures arvestama peaks? et mingid peenemad õrred panna või?
Tagasi üles Go down
Sigrid
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem

Female
Linde : 5
Vanus : 23

PostitaminePealkiri: Re: Ühte varvast pole viirpapagoil :(   Esm 11 Veeb 2008, 17:51

Arvan, et varba puudumine ei tohiks teda kuidagi takistada tegemast seda mida teevad kõikide varvastega viirpapagoid. Nägin kord rähni kel oli varvas täies pikkuses ära, aga samas sai ta väga hästi olla peki küljes ja samal ajal seda süües.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline

PostitaminePealkiri: Re: Ühte varvast pole viirpapagoil :(   Reede 21 Märts 2008, 15:00

mh. vaatasin nüüd enda papagoide varbaid ning suht kõigil oli neljas varvas mingi imelik väike.
mitu varvast neil üldse peab olema Very Happy ?
kui neli, siis kas see üks peab olema selline väike?
Tagasi üles Go down
Sigrid
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem

Female

PostitaminePealkiri: Re: Ühte varvast pole viirpapagoil :(   Kolm 26 Märts 2008, 12:20

Neil on neli varvast ja üks on väike.
Tagasi üles Go down
Papagoi14
Pesamuna
Pesamuna

Female
Linde : 2

PostitaminePealkiri: Re: Ühte varvast pole viirpapagoil :(   Püh 04 Mai 2008, 15:16

Minu mõlemal viirapapagoil on 3 varvast ja üks on väike. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sigrid
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem

Female

PostitaminePealkiri: Re: Ühte varvast pole viirpapagoil :(   Esm 05 Mai 2008, 07:40

Siis on nende varvastega kõik korras, sest seda väikest loetakse ka varbaks ja siis on neil neli varvast.
Tagasi üles Go down
SaluKat
Mõttetark
Mõttetark

Female
Linde : 6
Vanus : 22

PostitaminePealkiri: Re: Ühte varvast pole viirpapagoil :(   Kolm 07 Mai 2008, 20:38

Minu isasel on kõik, aga emasel on ühel küüs juba sellest ajast saati puudu, kui ma ta ostsin. Varvas on, aga küünt pole olnud ega tulnud :/
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Ühte varvast pole viirpapagoil :(   

Tagasi üles Go down

Ühte varvast pole viirpapagoil :(
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Saksa habekana