Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kuidas õpetada tiibeti habepapagoid?

Go down 
2 posters
AutorTeade
rellu86
Tibu
Tibu
rellu86


Linde : 3
Postitusi : 2

Kuidas õpetada tiibeti habepapagoid? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas õpetada tiibeti habepapagoid?   Kuidas õpetada tiibeti habepapagoid? Icon_minitimePüh 30 Apr 2017, 21:09

Mul on kodus Tiibeti Habepapagoi. Kui ta ostsin oli ta 2a. siiski laps veel. netist uurides oli keegi õpetanud sama papagoid 6 aastat, et annaks omanikule musi.
Mina ostsin ta juuli lõpus w augusti alguses ja 18 september kuulsin temalt esimese sõna. kuudega on see selgemaks ja kõlavamaks läinud aga uut sõna ei taha tulla. ka see sõna mida ütleb on tema nö proovimise ja pudikeele viimane sõna. väga selge samas ja arusaadav.

Iga hommik tervitame teda. iga päev räägime temaga. ta kuulab ja kuuletub. kuna ostsin ta 2 aastaselt oli ta väga ebausaldav. alles kuu aega tagasi sain ta nii kaugele et võtab söögi sõrme vahelt. enne kui ta sõrme vahelt julges toitu võtta, mängisime mänguasjaga kuhu peitsin sisse ta lemmiku- koorimata kreekapähkli. hakkas usaldama veidi ja nüüd võtab söögi sõrmede vahelt vastu, olgu ta siis puuris w lahtiselt puuri peal. käe peale ei tule-ei tea kuidas seda ka õpetada.

kuidas õpetada rääkima ja kuidas õpetada käe peale tulema
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Kuidas õpetada tiibeti habepapagoid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas õpetada tiibeti habepapagoid?   Kuidas õpetada tiibeti habepapagoid? Icon_minitimeEsm 01 Mai 2017, 18:36

Tere. Mul oli sama lugu eclectusega, kes hakkas mind usaldama 18 kuud peale ostu. Ostsin linnu loomapoest ja oli ka ligi 2 aastane. Eks kätt nad umbusaladvad kõik alguses. Nüüd on ta see lind, kes igal võimalusel mulle käele astub ja ära ei lenda käe pealt. Algul püsis peal vaid paari sammu astumise aja, siis lendas minema. Ehk olen oma päevikus 'Pille eclectused' üht-teist huvitavat kirjutanud, lugege kui viitsite Smile Meil oli abiks T-õrs, mis selline teisaldatav toas, kuhu vaja ja on piisavalt kõrge, et linnu nägu on minu näo kõrgusel. Mina saan anda noka või põse peale musi. Lind ei tohi karta enam ja ta ei tohi ehmuda millegi peale. Muidu veel kogemata nähvab nokaga.
Tagasi üles Go down
 
Kuidas õpetada tiibeti habepapagoid?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas peatada verejooksu.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Käitumine, trikid ja nende õpetamine-
Hüppa: