Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 kust osta kakariki papagoid

Go down 
4 posters
AutorTeade
kelli123
Täisealine
Täisealine
kelli123


Female
Linde : 2
Postitusi : 39
Asukoht : pärnumaa
Vanus : 22

kust osta kakariki papagoid Empty
PostitaminePealkiri: kust osta kakariki papagoid   kust osta kakariki papagoid Icon_minitimePüh 26 Aug 2012, 19:08

Kas keegi teab mõnda poodi kus on müügil kakariki papagoi Question
Tagasi üles Go down
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

kust osta kakariki papagoid Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust osta kakariki papagoid   kust osta kakariki papagoid Icon_minitimePüh 26 Aug 2012, 20:13

Lõunakeskuses on müüa. Seal on kaks lemmiklooma poodi ja ma käisin teises poes. Seal nägin Smile
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/
papagoi95
Perepea
Perepea
papagoi95


Female
Linde : 2
Postitusi : 73
Asukoht : Järvamaa
Vanus : 25

kust osta kakariki papagoid Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust osta kakariki papagoid   kust osta kakariki papagoid Icon_minitimeTeis 28 Aug 2012, 11:46

Mina olen ka kakarikisid lõunakeskuses näinud. Nad peaksid olema mõlemas poes, Betta lemmiklooma kaupluses ja ZooPlanetis.
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

kust osta kakariki papagoid Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust osta kakariki papagoid   kust osta kakariki papagoid Icon_minitimeLaup 13 Aug 2016, 15:53

Praegu on Tallinna Kristiine Keskuse Kika poes 2 väga ilusat looduslikku värvi kakarikit. Kahel päeval olen vaatamas käinud, alati juhtunud nägema et üks toidab teist pugutoiduga. Üks on suurem, teine väiksem. Mõlemad rõngastatud ja näevad head välja. Hinnasilti ja liigikirjeldust ma ei märganud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kust osta kakariki papagoid Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust osta kakariki papagoid   kust osta kakariki papagoid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
kust osta kakariki papagoid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kustkohast puur osta?
» Kust osta eksootilisi papagoisid?
» UV lambid. Kust osta, kuidas kasutada?
» kakariki ja rosella
» Kohti kust leida papagoide kuulutusi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Teised teemad lindudest-
Hüppa: