Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Vaktsineerimine.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitimePüh 08 Nov 2009, 15:27

Käisin eile lasnamäe PETCENTERI looma poes. Märkasin ,et seal üks emane kaeluspapagoi müügis . Läksin töötajaga rääkima. Rääkisime sellest papagoist ja siis ma ütlesin ,et ma vist tellin Lauteri t. loomapoest helesinise - kaeluspapagoi. Ta ütles ,et ta töötas seal 2 a tagasi ja ,et nendel papagoidel on mingi viirus ,et nad ei ole vakstineeritud . Hoiatan !!!
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitimePüh 08 Nov 2009, 19:14

Sa ju võid selle kaeluspapagoi ära broneerida.

Kas eestis siis vaktsineeritakse linde? Nümfe igatahes mitte, kuigi välismaal tehakse seda.
Tagasi üles Go down
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitimePüh 08 Nov 2009, 19:27

Müüa ütles ,et neil on Eesti aretajate käest ostedud ja ära vaktsineeritud .
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitimePüh 08 Nov 2009, 19:44

Müüad pole need kõige targemad alati. Kas see lind mille pood, väidetavalt aretaja käest ostis on rõngastatud?

Kas saaksid teine kord, kui sinna poodi lähed, küsida selle aretaja tel. numbri, kelle käest nad kaeluspapagoisi ostavad?
Tagasi üles Go down
Oliver
Ambitsioonikas sulesepp
Ambitsioonikas sulesepp
Oliver


Male
Linde : 1
Postitusi : 129
Asukoht : Viimsi
Vanus : 26

Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitimePüh 08 Nov 2009, 20:06

Okei , kui mul see meeles on .
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitimePüh 08 Nov 2009, 21:19

Ma uurin nende nn. aretajate kohta. Usun, et kui lind on vaktsineeritud, peab linnuga kaasa saama vastava dokumendi, mis seda tõestab.
Tagasi üles Go down
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitimePüh 06 Dets 2009, 18:49

Tekkis küsimus: mille vastu vaktsineeritakse linde ?
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitimePüh 06 Dets 2009, 19:10

Uurisin, otse loomaarstilt. Eestis linde EI vaktsineerita, vähemalt loomakliinikutes mitte. Kui just kasvataja ise pole vaktsiini sisse ostnud või ei kasuta kanadele mõeldud vaktsiini.
Vaktsineeritakse sisemiste parasiitide vastu. Ma täpselt ei teagi Vaktsineerimine. Icon_scratch
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitimeEsm 18 Apr 2016, 17:22

Vaktsiine välismaal suurpapagoidele tehakse. Kas need end õigustavad, seda ma ei tea, see on ikkagi uus ala, lindude meditsiinil ei ole pikka ajalugu.
Mõnda neist leiutatud vaktsiinidest peaks tegema igal aastal. Vaktsiine ei saa tavainimene ise välismaalt tellida.
Vist ei tegeleta vaktsineerimisega Eestis. Papagoide ja üldse lindude haiguseid on väga palju tegelikult, kuid vaktsiine on vaid mõne haiguse vastu.
(http://www.entirelypets.com/biomune.html lihtsalt üks näide.)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vaktsineerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaktsineerimine.   Vaktsineerimine. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vaktsineerimine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: