Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Linnud minu kodukohas.

Go down 
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Linnud minu kodukohas. Empty
PostitaminePealkiri: Linnud minu kodukohas.   Linnud minu kodukohas. Icon_minitimeTeis 13 Jan 2015, 13:28

Kirjutame siia teemasse, milliseid linde oleme märganud oma kodu ümbruses. Võib ka pilte lisada.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Linnud minu kodukohas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnud minu kodukohas.   Linnud minu kodukohas. Icon_minitimeTeis 13 Jan 2015, 13:55

Harjumaa. Olen näinud selliseid linde sagedasti: rohevint, rasva-ja sinitihane, kodu- ja põldvarblane, rähn, piiritaja, suitsupääsuke, räästapääsuke, sinikael-part, kodutuvi, valge toonekurg, harakas, hallvares, kull, lõoke, võsaraat (kuulen).
Harvem: ööbik kuulen iga kevad, puukoristaja, ronk, tuttpütt, musträstas, urvalind läbirändel, leevike, sookurg, kajakas, linavästrik
Harva: kakk, luik, pöialpoiss, haigur, kuldnokk, koovitaja, kotkas kuulen.
Läbirändajad, kes peatuvad korraks järvel on haned. Luiged peatuvad põllul.
Tagasi üles Go down
 
Linnud minu kodukohas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Loeme oma linnud kokku!
» Kavalad ja targad linnud.
» Jako ja teised linnud.
» Mis soost linnud koos?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Liigid :: Linnud väljaspool kodu-
Hüppa: