Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Televiisori või arvuti vaatamine.

Go down 
2 posters
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Televiisori või arvuti vaatamine. Empty
PostitaminePealkiri: Televiisori või arvuti vaatamine.   Televiisori või arvuti vaatamine. Icon_minitimeKolm 13 Aug 2014, 18:10

Kuidas mõjub linnu silmadele see, kui ta vaatab arvutist või telekast saateid? Kas see rikub nägemist?
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Televiisori või arvuti vaatamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Televiisori või arvuti vaatamine.   Televiisori või arvuti vaatamine. Icon_minitimeEsm 08 Sept 2014, 12:27

Isiklikult usun, et televiisori vaatamine rikub või vähemalt väsitab silmi üsna arvestatavalt. Eriti kui toa valgustus on hämar, mõjub teleka ekraani vilkumine halvasti. See peaks olema üsna loogiline, või mis? Näen vastasmajas väga hästi, kui kodudes televiisorit vaadatakse, mida õhtusem aeg seda helklevam valgusmäng pihta hakkab (suur ekraan mind lausa häirib, kardinaid mõned ei kasuta.)

Lindude nägemine erineb inimese omast väga palju.
Linnud näevad lainepikkusi, mida inimene tavaliselt ei näe, ning eristab värve, mida inimene ei erista.
Neljavärvinägemist ja isegi viievärvinägemist on teada lindudel, kaladel, kahepaiksetel, roomajatel, ämblikulaadsetel ja putukatel. Inimestel on tavaliselt kolmevärvinägemine.
(https://papagoimaja.forum.co.ee/t498-kui-hasti-papagoid-naevad)

Mul endal sellega muret pole sest mul polegi enam kodus televiisorit Smile
Arvuti kuvari vaatamise kohta ei oska mingit arvamust öelda, minu linnud arvutit nagunii ei vahi. Minu silmad aga hakkavad juba väsima, aga see on juba teine teema, vabandust! Smile
Tagasi üles Go down
 
Televiisori või arvuti vaatamine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Teised teemad lindudest-
Hüppa: