Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Isane amadiin suri ootamatult

Go down 
AutorTeade
TheAngelAicha
Teismeline
Teismeline
TheAngelAicha


Female
Linde : 1
Postitusi : 11
Vanus : 35

Isane amadiin suri ootamatult Empty
PostitaminePealkiri: Isane amadiin suri ootamatult   Isane amadiin suri ootamatult Icon_minitimeNelj 29 Mai 2014, 13:50

Leidsin täna lõunal oma isase amadiini puuri põhjast ja ta tegi tiibadega selliseid liigutusi nagu kakamise ajal vahel. Ta pole varem kunagi selline olnud, alati istub õrrel ja siblib ringi. Hommikul vara küsis süüa, panin värske vee ka. Võtsin linnu kätte, vaatasin et äkki tal augu eest midagi et ei tule äkki kaka välja aga tundus et kõik on korras, puhastasin tagutosa ära. Panin ta pesasse sooja, kusa ta tavaliselt ei ole, talle meeldib õrrel olla. Aga kuna ta oli loid siis tundus turvalisem kui panna liivale. Lahkusin toast veerand tunniks ja nüüd....teda enam pole.Jalakesed on sirgelt kõhu all ja ei hinga. Olen nii meeletu kurb, kuna see tuli nii ootamatult. Ta pole olnud loid ega teistusugune üldse. Olen täheldanud ainult suuremat söödiisu mille üle oli mul vaid hea meel kuna ta oli vilets värske sööja. Kas ma olen midagi valesti teinud või surevadki nad nii äkki? Kui me ta saime oli ta umbes 7 kuune ja ta on meil elanud kuskil 2a. Kas tema aeg sai lihtsalt läbi?
Tagasi üles Go down
 
Isane amadiin suri ootamatult
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Meie kaeluspapagoi suri ootamatult
» Papagoi suri vist
» Viirpapagoid koos teiste liikidega.
» Papagoi suri!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: