Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 probleem kakamisega.

Go down 
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

probleem kakamisega. Empty
PostitaminePealkiri: probleem kakamisega.   probleem kakamisega. Icon_minitimeLaup 31 Aug 2013, 20:47

Tundub, et minu viirpapagoil ei tööta päraku lihased. Kaka koguneb saba alla ja tagumine ots on punnis. Lind on vana. Probleem läks hullemaks augusti keskel.
Praegu puhastan teda väljaheitest mina, kuna lind ise ei saa sellega enam hakkama.

Mida teha? Nii vana linnuga ei taha arsti juurde minna. Kas teha viirukale sooja veevanni? Hakata teda toitma putrudega?
Kaka on muidu normaalse konsistentsiga, õiget värvi. Teistel lindudel pole probleemi.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

probleem kakamisega. Empty
PostitaminePealkiri: Re: probleem kakamisega.   probleem kakamisega. Icon_minitimePüh 01 Sept 2013, 19:30

Tulin koju ja vaatan, linnu tagumik punane, kõvasti paisunud ja kaka ripub. Viirukas ise püüab pressida midagi välja. Tegin soojaveevanni kummeliga ja panin ta sinna ligunema. Probleemi saime tervelt kätte.
Nii vanas eas otsustas meie viirukas munele hakata! Täiesti uskumatu! Tõesti mõtlesin, et selline asi tal lihtsalt ei saa olla, sest kakamise probleem püsis ju nii kaua.
Praegu istub mul süles pehme villasalli sees ja puhkab viimaste päevade meeletutest raskustest. Kui piilun teda, siis vaatab mulle oma särasilmadega otsa ja vahepeal nakitseb mu kleiti. Oeh.
Tagasi üles Go down
 
probleem kakamisega.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Papagoi ilma partnerita, kas probleem?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: