Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Linnuke lendas kapi taha.

Go down 
2 posters
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Linnuke lendas kapi taha. Empty
PostitaminePealkiri: Linnuke lendas kapi taha.   Linnuke lendas kapi taha. Icon_minitimeEsm 22 Juul 2013, 17:36

Mul on suur mure. Viirpapagoi libises kapi taha, jalad taeva poole. Kui ta leidsime oli linnuke päris jahe ja uimane. Samas hoidis ta mu sõrmedest väga tugevasti kinni. Varsti ta toibus ja isegi lendas mitu tiiru. Panin sulelise puuri. Viirukas tukub vaikselt. Näha, et lind on haige.
Mida ma saaksin ta heaks veel ära teha?
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Linnuke lendas kapi taha. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke lendas kapi taha.   Linnuke lendas kapi taha. Icon_minitimeEsm 22 Juul 2013, 18:28

Ära muretse, kui juba leitud/päästetud, ja lind pole muljuda saanud, küll ta toibub. Kui ta joob, on väga hea. Kui lind on inimese käega leplik, ma turgutaks teda tilga meega, annab energiat
...tegelikult ma pisut "sunniks" teda maitsma mustsõstra viljaliha (ilma nahata), vot selle küpse marja mahla segan meega, et oleks magusam, ja toidan sisse. Palju pole vaja. Just must sõstar sisaldab rohkesti C-vitamiini, ja isegi veidi A-vitamiini mis lindudele vajalik.
Kui ta Sul ikka tõsiselt haige pole, jätaksin lootuse selle lisatoidu peale, ma muud ei oska soovitada, ütlen vaid, mis ise teeksin.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Linnuke lendas kapi taha. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke lendas kapi taha.   Linnuke lendas kapi taha. Icon_minitimeTeis 23 Juul 2013, 09:33

Tänan Smile 
Linnuke toibus hommikuks täielikult.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Linnuke lendas kapi taha. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnuke lendas kapi taha.   Linnuke lendas kapi taha. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Linnuke lendas kapi taha.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ei taha lennata

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Tervis-
Hüppa: