Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Väike, punase sabaga lind.

Go down 
AutorTeade
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Väike, punase sabaga lind. Empty
PostitaminePealkiri: Väike, punase sabaga lind.   Väike, punase sabaga lind. Icon_minitimeTeis 27 Sept 2016, 10:15

Eile nägin Tartu laululava läheduses, pingil üht pisikest halli linnukest. Varblasest väiksem ja halli värvi. Kehakuju oli nagu varblasel. Muster oli samuti tiibadel, kuid pea oli ühtlaselt hall. Tiivaotsad seljal puutusid kokku või mulle tundus nii. Rind ja kõht oli heledam ja piklike tumedamate laikudega mis väga silma ei hakanud. Eemalt vaadates tundus lind täiesti heledam hall. Linnu saba aga oli pruunikaspunane, mis mu tähelepanu köitiski. Punast värvi mujal polnud.
Siin on pilt linnust, kelle saba on täpselt õiget värvi http://www.hbw.com/ibc/photo/red-fox-sparrow-passerella-iliaca/red-fox-sparrow-feeding-along-willow-patch Rebassidrikut on ka eestis kohatud kuid ma pole kindel, et minu nähtud lind rebassidrik oli. Rebassidrik ei ole ju hall.
Linnukesel tundus mingi mure olevat. Ta ei kartnud meid ja lubas päris lähedale tulla. 1,5 meetrit ja siis lendas natukene kaugemale pingi äärele, et meid jälle lähemale lubada. Kui ta maandus kõigutas veidi saba. See tundus nagu tal midagi viga oleks. Tiibu hoidis ka nagu imelikult. Kogu tema olekust jäi mulje, et lind oleks justkui vales kohas. Tahab meile midagi ütelda. Kuna meid inimesi mitu oli, lendas ta lõpuks ära.
Kas keegi oskab linnu tuvastada või vihje anda, kellega tegu võiks olla?

Äkki kuskilt puurist välja pääsenud?
Tagasi üles Go down
 
Väike, punase sabaga lind.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mis lind see on?
» Kuri lind.
» Kaka haiseb
» Lind lendab vastu klaasi

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Liigid :: Linnud väljaspool kodu-
Hüppa: