Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Nümfid ja pesakast

Go down 
2 posters
AutorTeade
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

Nümfid ja pesakast Empty
PostitaminePealkiri: Nümfid ja pesakast   Nümfid ja pesakast Icon_minitimeReede 25 Jan 2013, 15:38

Ma antsin sõbrale enne ühe emase nümfi (Krissu) ja läks uude koju kus isane nümf ka. Nad on paaritunud ka päris palju ja sõbral mure et miks nad pesa kasti ei lähe. Kas see võib sellest olla, et minu juures oli teistsugune pesakast mis käis puuripõhja? Pesakast on seal olnud koguaeg üleval kui nümf sinna jõudis umbes kuu aega.
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Nümfid ja pesakast Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfid ja pesakast   Nümfid ja pesakast Icon_minitimeReede 25 Jan 2013, 19:03

Miks nad peaksidki pesakastis käima alalõpmata ja pesakast üleval kogu aeg? Mille jaoks?
Tagasi üles Go down
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

Nümfid ja pesakast Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfid ja pesakast   Nümfid ja pesakast Icon_minitimeReede 25 Jan 2013, 19:10

See oli minu sõbra soov mitte minu Very Happy . Asi selles ka et Krissu pole oma elus sellist pesakasti näinud ja praegu on pesitsemise aeg neil. Kuidas tulevikus teda pesaga harjutada või on mingeid nippe?
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Nümfid ja pesakast Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfid ja pesakast   Nümfid ja pesakast Icon_minitimeLaup 26 Jan 2013, 11:30

Kui te kahepeale juba teate, et "praegu on pesitsemise aeg neil", siis, tegelikult, oled ise oma küsimuses ka vastuseni jõudnud "Kas see võib sellest olla, et minu juures oli teistsugune pesakast mis käis puuripõhja?" Võib küll olla sellest. Pealegi oleks siinkohal abiks teadmine, kas Krissu on varem pesitsenud ja kui vana ta on?
Tagasi üles Go down
carolyna78
Andekas jäljendaja
Andekas jäljendaja
carolyna78


Female
Linde : 21-100
Postitusi : 235
Asukoht : Suure-Jaani
Vanus : 24

Nümfid ja pesakast Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfid ja pesakast   Nümfid ja pesakast Icon_minitimeLaup 26 Jan 2013, 12:29

Ta on küll pesitsenud kuid munadest ei tulnud midagi välja. Vanus on umbes 2-3. No siis on pesa lihtsalt teistsugune ja ma ütlen neile, et kas vahetada pesakast ära või midagi sellist.
Tagasi üles Go down
http://sulelised.jimdo.com/
Sponsored content





Nümfid ja pesakast Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nümfid ja pesakast   Nümfid ja pesakast Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nümfid ja pesakast
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pesamaterjal tibudele
» Pesakast
» Pesakast hallitab.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Pesakastist tibudeni-
Hüppa: