Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kas v6ib esimeseks v6tta ?

Go down 
4 posters
AutorTeade
nümfi
Tibu
Tibu
nümfi


Linde : 2
Postitusi : 2

Kas v6ib esimeseks v6tta ? Empty
PostitaminePealkiri: Kas v6ib esimeseks v6tta ?   Kas v6ib esimeseks v6tta ? Icon_minitimeLaup 22 Nov 2008, 20:56

Küsimus siis selline, et kas võib oma esimesteks papagoideks võtta Nümfkakaduud ja palju tuleks selle hind koos puuriga ja mänguasjadega ??
Tagasi üles Go down
Sannnu
Pesaehitaja
Pesaehitaja
Sannnu


Female
Linde : 2
Postitusi : 44
Asukoht : Tartu
Vanus : 29

Kas v6ib esimeseks v6tta ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas v6ib esimeseks v6tta ?   Kas v6ib esimeseks v6tta ? Icon_minitimePüh 23 Nov 2008, 11:53

nümfi kirjutas:
Küsimus siis selline, et kas võib oma esimesteks papagoideks võtta Nümfkakaduud ja palju tuleks selle hind koos puuriga ja mänguasjadega ??

Jah, sa võid võtta esimeseks endale nümfkakadu. Hind tuleks umbes üle 3000.- aga võib ka ju vähem tulla, kuna hinna suhtes ma ei ole kindel kuna ma ise veel ostan nümfkakadu, aga ma arvan et teised kasutajad kirjutavad ka veel hinna suhtes.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/sannu8miisu
nümfi
Tibu
Tibu
nümfi


Linde : 2
Postitusi : 2

Kas v6ib esimeseks v6tta ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas v6ib esimeseks v6tta ?   Kas v6ib esimeseks v6tta ? Icon_minitimePüh 23 Nov 2008, 17:02

Ma olen n2ind, et müüakse kuldsesbörsis ja soovis jne. Oleks soov aretajalt osta et kas keegi teab kus müüakse ja mis hinnaga.
Tagasi üles Go down
Sigrid
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
Sigrid


Female
Linde : 5
Postitusi : 164
Asukoht : Harjumaa
Vanus : 30

Kas v6ib esimeseks v6tta ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas v6ib esimeseks v6tta ?   Kas v6ib esimeseks v6tta ? Icon_minitimeEsm 24 Nov 2008, 18:54

Peaksid käima Pisi foorumis ringi (www.pisi.ee) ja sealt kasutaja Annie või krompskont käest küsima kasvataja Margiti e-maili. Tema kasvatab palju erinevaid linde ja kaasa arvatud nümfe.
Tagasi üles Go down
Andu
Nooruk
Nooruk
Andu


Male
Linde : 2
Postitusi : 21
Asukoht : Saku
Vanus : 26

Kas v6ib esimeseks v6tta ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas v6ib esimeseks v6tta ?   Kas v6ib esimeseks v6tta ? Icon_minitimeLaup 11 Dets 2010, 21:55

mul ka nümf esimene papagoi sai ta ülemistest ostetud, poes puur oli midagi 2200 kr ja nümf 1200 ja ostime kohe asjad 2ra ag ajh umbes 3500kr.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas v6ib esimeseks v6tta ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas v6ib esimeseks v6tta ?   Kas v6ib esimeseks v6tta ? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kas v6ib esimeseks v6tta ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Liigid :: Papagoid ja kakaduud :: Nümfkakaduud-
Hüppa: