Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Viirukas nagu röögiks...

Go down 
2 posters
AutorTeade
viiruka-
Külaline
Anonymous



Viirukas nagu röögiks... Empty
PostitaminePealkiri: Viirukas nagu röögiks...   Viirukas nagu röögiks... Icon_minitimeLaup 14 Aug 2010, 15:06

Mul on siis selline mure, et mul on kaks isast viirukat. Neil on suur puur, mänguasju vahetan tihti, on neid küllaga neil ning tegelen muidu ka nendega. Nad ei ole käega harjunud, seega lihtsalt olen nendega koos jms.
Aga on probleem, et üks viirukas nagu röögib... Ma ei oskagi kirjeldada seda, kuid hommikuti nt kui ma magan (nad on minu toas) siis ta ka hakkab nagu karjuma lihtsalt heast peast. Lihtsalt niisama. Päeval ka röögib vahepeal niisama. Kunagi lugesin, et see võib igavusest olla, kuid neil on mänguasju, ta pole üksi ja mina ka tegelen nendega. Miks ta röökida võib?
Tagasi üles Go down
Pille
Moderaator
Moderaator
Pille


Female
Linde : 17
Postitusi : 2046
Asukoht : Tallinn
Vanus : 52

Viirukas nagu röögiks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirukas nagu röögiks...   Viirukas nagu röögiks... Icon_minitimeLaup 14 Aug 2010, 17:30

Üheks põhjuseks võiks lugeda võimaluse, et isaslind on suguküps ja "röögib" lootuses, et kuuldeulatusse ilmub emaslind. Arvan nii, sest mul isane rosellapapagoi vilistas ja hõikus ka aeg-ajalt ning see lõppes kui koju sai toodud emaslind. Samuti polnud puudus mänguasjadest.
Tagasi üles Go down
robert
Pesamuna
Pesamuna
robert


Male
Linde : 2
Postitusi : 9
Asukoht : Tartu

Viirukas nagu röögiks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirukas nagu röögiks...   Viirukas nagu röögiks... Icon_minitimeKolm 18 Aug 2010, 12:18

Kui kuuleb väljast teiste lindude laulu,siis hakkab ka kõva häälega hõikuma
Tagasi üles Go down
viiruka-
Külaline
Anonymous



Viirukas nagu röögiks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirukas nagu röögiks...   Viirukas nagu röögiks... Icon_minitimePüh 31 Okt 2010, 14:16

Jah, siis kui ta kuuleb teiste lindude häält õues, siis ta hõikab. Aga hommikuti kui ma magan, siis ta nagu tõesti röögib. Hästi valjult...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viirukas nagu röögiks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viirukas nagu röögiks...   Viirukas nagu röögiks... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Viirukas nagu röögiks...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Vestluskeskus :: Käitumine, trikid ja nende õpetamine-
Hüppa: