Papagoimaja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GaleriiGalerii  Latest imagesLatest images  RaamatukoguRaamatukogu  Papagoimaja facebookiPapagoimaja facebooki  Papagoimaja twitterisPapagoimaja twitteris  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mis soost linnud koos?

Go down 
4 posters
AutorTeade
lola0404
Teismeline
Teismeline
avatar


Female
Linde : 2
Postitusi : 13
Asukoht : Valgamaa
Vanus : 34

Mis soost linnud koos? Empty
PostitaminePealkiri: Mis soost linnud koos?   Mis soost linnud koos? Icon_minitimeNelj 02 Sept 2010, 11:04

Tere!
Kuna meie isane roosapõskne suri ära ning nüüd plaanis uus linnuke tuua tekkiski selline küsimus, et kui juhtumisi saab kokku ikkagi kaks emast, kas siis nad kindlasti omavahel läbi ei saa?
Millised on kindlad tunnused, mille järgi saab öelda, et on just roosapõskne lembelind, mitte näiteks mustpea. Sest nüüd on väga palju erinevaid värve saada ning kohati näevad väga sarnased välja.
Tagasi üles Go down
tibu
Kuldsulg
Kuldsulg
tibu


Female
Postitusi : 2234

Mis soost linnud koos? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis soost linnud koos?   Mis soost linnud koos? Icon_minitimeNelj 02 Sept 2010, 11:37

Ma küll lembekatest palju ei tea, kuid midagi mäletan. Neil vist vahet pole, mis soost koos on. Kui kaaslane sureb või on lind kaua üksi elanud, siis ta ei kannata sissetungijat võõra linnu näol. Muidugi võin valesti mäletada.
Tagasi üles Go down
pepe7
Sugukonna vanem
Sugukonna vanem
avatar


Female
Linde : 18
Postitusi : 177
Asukoht : PÕLVA
Vanus : 49

Mis soost linnud koos? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis soost linnud koos?   Mis soost linnud koos? Icon_minitimeNelj 02 Sept 2010, 18:05


Mina oskan öelda, et lembelinnukestega käiakse kosjas. Ja kas mitte roosapõsksel ei ole roosakad põsed, sulestik rohekas. Mustapõsksel ikkagi must pea kui ma nüüd õigesti mäletan ja lugenud olen.
Tagasi üles Go down
http://viiruke.onepagefree.com/
manni82
Teismeline
Teismeline
manni82


Female
Linde : 4
Postitusi : 18
Asukoht : harjumaa

Mis soost linnud koos? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis soost linnud koos?   Mis soost linnud koos? Icon_minitimePüh 19 Sept 2010, 23:19

minul kaks emast koos juba pea 5aasat Smile
vahest natuke kaklevad aga muidu saavad väga hästi läbi Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mis soost linnud koos? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis soost linnud koos?   Mis soost linnud koos? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mis soost linnud koos?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Vanemad koos poegadega
» Viirpapagoid ja lembelinnud koos
» Kaks isast koos.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Papagoimaja :: Liigid :: Papagoid ja kakaduud :: Lembelinnud-
Hüppa: